Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

nie nie moja opinia sie nie liczy nie bierz jej pod uwage :D

ja glupi jestem i do tego pedal co kolory rysuje

takze na prawde nie warto :)

poczekaj az sie wypowiedza Ci ktorych zdanie sie liczy :)

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Witam zna może ktoś ten zakład CHIPTUNING Łódź, Warszawa, Poznań, Giżycko, Bydgoszcz jadę dziś na podniesienie mocy swojej bmw

ja osobisxie nie slyszalem nic dobrego o nich chcieli by byc ponoc super chiptunerami a sa amatorami :whistling: od chlopakow z forum beemki takie opinie slyszalem ze sa nie za fajni :thumbdown: ale moze gadaja glupoty ja bym nie pojechal :whistling:

Opublikowano
nie nie moja opinia sie nie liczy nie bierz jej pod uwage :D

ja glupi jestem i do tego pedal co kolory rysuje

takze na prawde nie warto :)

poczekaj az sie wypowiedza Ci ktorych zdanie sie liczy :)

Seba nie przesadzaj a możne klysek coś powie ?

Opublikowano
  • Autor
:wink:
Opublikowano
nie nie moja opinia sie nie liczy nie bierz jej pod uwage :D

ja glupi jestem i do tego pedal co kolory rysuje

takze na prawde nie warto :)

poczekaj az sie wypowiedza Ci ktorych zdanie sie liczy :)

Seba nie przesadzaj a możne klysek coś powie ?

juz powiedzialem co slyszalem :grin:

---------- Post dopisany at 15:28 ---------- Poprzedni post napisany at 15:28 ----------

nie nie moja opinia sie nie liczy nie bierz jej pod uwage :D

ja glupi jestem i do tego pedal co kolory rysuje

takze na prawde nie warto :)

poczekaj az sie wypowiedza Ci ktorych zdanie sie liczy :)

padlem na cyce :polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano

A macie coś innego na oku?

Opublikowano
A macie coś innego na oku?

w Łodzi ?

Opublikowano

Taj k w Łodzi ,a jak będzie coś nie tek to zawrót na piecie i finito

---------- Post dopisany at 15:33 ---------- Poprzedni post napisany at 15:32 ----------

Ch..j najwyżej się przejadę ha ha

Opublikowano
Taj k w Łodzi ,a jak będzie coś nie tek to zawrót na piecie i finito

w Łodzi to chyba najbardziej znani i zaufani sa chlopaki z compsportu :arrow2:CompSport - Chiptuning i modyfikacje mechaniczne pojazdów

a troszke dalej jest gosciu konkret bo na jakiekoloweig forum wejdziesz czy Audi,Mercedesa,VW itd to wszyscy go polecaja :arrow2:CHIPTUNING R-Performance

---------- Post dopisany at 16:03 ---------- Poprzedni post napisany at 15:34 ----------

czy mozna liczyc ze ktos wezmie tego lapka :whistling: ponawiam pytanie po raz 3 :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

ja odpadam niestety nie postawilem nadal vaga kuzwa ciagle nie mam kiedy :/

ale obiecuje ze w nowym roku sie poprawie:whistling::whistling::whistling:

Opublikowano
A macie coś innego na oku?

G-lab jest profesjonalny

Opublikowano

Chłopaki wiec się rozmyślałem, ale bardziej sie dopytam na forum bmw o tym kolesiu może chłopak jest kumaty a nie jak Seba pisał

Opublikowano

Chciales kogos kumatego to Ci napisalem, znam przynajmniej z 10 samochodow porobionych u niego i kazdy zapitala, compsport tez profeska ale chyba tanio nie bedzie

Opublikowano
Chciales kogos kumatego to Ci napisalem, znam przynajmniej z 10 samochodow porobionych u niego i kazdy zapitala, compsport tez profeska ale chyba tanio nie bedzie

Po nowym Roku zadzwonię i się spytam o ten G-lab i jakie mają ceny dzięki Marcin

Opublikowano

1200 jak sie nic nie zmienilo

Opublikowano

o chyba dzisiaj nas Ksawerów odwiedzi :naughty: nie mowie o DJ :decayed:

---------- Post dopisany at 17:00 ---------- Poprzedni post napisany at 16:58 ----------

Potrzebuje Vag-a zeby zobaczyc co mi sie spierdolilo w pazdzierzu wezmie ktoś :grin:

Opublikowano
  • Autor

uuuu prosze :D

Gdzie jest VAG? Gdzie jest VAG? Gdzie jest VAG? Gdzie jest VAG? Gdzie jest VAG? Gdzie jest VAG? Gdzie jest VAG? Gdzie jest VAG?

co Ci bede zalowal rozmiaru czciunki :D

Opublikowano

ja mogę wziąć kabel na tyle mnie stać :decayed:

Opublikowano
ja mogę wziąć kabel na tyle mnie stać :decayed:

tez mam kabel i nawet vag-a mam ale nie mam bateri w lapku :facepalm:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.