Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Powaznie natomiast potrzebuje konkretnej kwoty bo mam 2 oferty i jak mnie zadna nie zadowoli to jade swoim autem :) a narazie mnie zadna niezadowala chociaz w sumie mysle ze mnie Twoja tez nie zadowoli bo przeca nie pojedziesz za 20 zl ;) wiec jade swoim i uj ;)

Klysiu dobra paletka nieeeee ;)

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Powaznie natomiast potrzebuje konkretnej kwoty bo mam 2 oferty i jak mnie zadna nie zadowoli to jade swoim autem :) a narazie mnie zadna niezadowala chociaz w sumie mysle ze mnie Twoja tez nie zadowoli bo przeca nie pojedziesz za 20 zl ;) wiec jade swoim i uj ;)

Klysiu dobra paletka nieeeee ;)

zacna pszczolka :decayed:

Opublikowano

no troche slabo jak za kursa 20km i to jeszcze pozamiastowego:)

Opublikowano
no troche slabo jak za kursa 20km i to jeszcze pozamiastowego:)

jak stary zlotówa :grin:

Opublikowano

Siema co to za galoty ??

Opublikowano

taka nasza klubowa locha :grin:

Opublikowano
  • Autor
no troche slabo jak za kursa 20km i to jeszcze pozamiastowego:)

A no wlasnie ;) wyjdzie mi na zdrowie jak i ja bede dzis powozil ;)

Opublikowano

szkoda że tak pozno piszesz o transporcie.....ja jebe.... juz z de drivera gosc wiezie ;)

Opublikowano
no troche slabo jak za kursa 20km i to jeszcze pozamiastowego:)

A no wlasnie ;) wyjdzie mi na zdrowie jak i ja bede dzis powozil ;)

Seba jak mozna isc na: wesele,chrzciny,komunie,sylwestra,pepkowe,parapetowke,domowke,trzepak z kolesiami i nie pic :facepalm:

no k**wa no troche powagi czlowieku :grin:

Opublikowano

jade na szybko do marketu bo zapomnialem ze jutroo pozamykane wszystko:) do 18:15 dziala lista jak cos:) ale widze ze szalu nie bedzie;p

Opublikowano
jade na szybko do marketu bo zapomnialem ze jutroo pozamykane wszystko:) do 18:15 dziala lista jak cos:) ale widze ze szalu nie bedzie;p

nie dadza zarobic :grin:

Opublikowano
jade na szybko do marketu bo zapomnialem ze jutroo pozamykane wszystko:) do 18:15 dziala lista jak cos:) ale widze ze szalu nie bedzie;p

nie dadza zarobic :grin:

Klysiu my wezmiemy flaszke w reke i z laczka uderzymy :decayed:

Opublikowano
jade na szybko do marketu bo zapomnialem ze jutroo pozamykane wszystko:) do 18:15 dziala lista jak cos:) ale widze ze szalu nie bedzie;p

nie dadza zarobic :grin:

Klysiu my wezmiemy flaszke w reke i z laczka uderzymy :decayed:

:grin: tylko nie wiem czy trafimy po tej flaszce :decayed:

Opublikowano

damy rade :) przeciez Nasze chyba nas nie zostawia beda pilnowa :) wiec musza z nami z laczka uderzyc

Opublikowano
damy rade :) przeciez Nasze chyba nas nie zostawia beda pilnowa :) wiec musza z nami z laczka uderzyc

nie liczył bym na to :grin:

Opublikowano
  • Autor

:polew::polew::polew::polew:

pier**le to wszystko

w nowym 2013 roku zostaje ..........

sportowcem !!

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::decayed:

Opublikowano

to ja ide sie zdrzemnac :D

Opublikowano
to ja ide sie zdrzemnac :D

podkład rob a nie bedziesz spac :grin:

Opublikowano
  • Autor
sasha-grey-gif-erotic-gifs-350599.gif
Opublikowano
Rafal1988Lodz dzisiaj widziany w robocie :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.