Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

faktycznie foty pierwsza klasa :decayed:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Misiek ma racje co do filmu :)

Opublikowano
Misiek ma racje co do filmu :)

:whistling: moje zdnie sie nie liczy bo ja sie nie znam :naughty:

Opublikowano
  • Autor

:decayed::decayed::decayed:

---------- Post dopisany at 00:17 ---------- Poprzedni post napisany at 00:11 ----------

a no i zapomnialem zameldowac ze pan Adam zostal dzisiaj opierdolony w squasha :)

hyhyhyhyh 6-5 ale ostatnie dwa sety juz padalem gralismy na ostro :D :D :D a prowadzilem 6 do 3 ;)

takze nastepny cel Klysiu :D:P:decayed::decayed::decayed:

---------- Post dopisany at 01:07 ---------- Poprzedni post napisany at 00:17 ----------

i jak zawsze sam noooooooooo :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm: to chyba ze mna jest cos nie tak jednak kurde :/

---------- Post dopisany at 01:42 ---------- Poprzedni post napisany at 01:07 ----------

aa i mi sie przypomnialo :)

dzisiaj przy +4 i klimatroniku ustawionym na 18 stopni ale nie na klimie tylko na eco z nawiewow lecialo mi mega gorace powietrze :/

przy zmianie temp na high z nawiewow lecialo cieplejsze powietrze goraca ale nie wiele od tego co bylo na 18 :/

przy wylaczeniu econa bylo ok wialo chlodne takie 18 stopni powiedzmy :/ przy wlaczeniu econa slychac jakby cos cyka widac po wskazwoce

ze obroty spadaja o jakies 100-200 drga wskazowka i z nawiewow leci jeszcze cieplejsz epowietrze zbilozone do high po czym jakby sie normuje

do goracego jak bylo na 18 i po chwili znowu to samo i tak w kolko :/

termostat ?? czy co ??

Opublikowano

Seba wszystkiego najlepszego z okazji tych 19 urodzin :decayed:

Opublikowano
  • Autor
:decayed::decayed::decayed: Dziekuje Dyrektorze Tomku :)
Opublikowano

Seba ty stary pedale dużo koksu, dziwek i squasha :decayed::grin:

Opublikowano
  • Autor
:decayed::decayed::decayed: jak milutko :D to najmilszcze poki co dzisiaj uslyszalem :D;):decayed::decayed::decayed: Dzieki Luk :)
Opublikowano

STO LAT Parówko :decayed::drinks::drinks: zdrowia przede wszystkim trzeba ci zyczyc :wink:

i 1000 całusów od Ewci z okzaji 65 urodzin :decayed:

Opublikowano
  • Autor

:decayed::decayed::decayed::decayed:

Dziekuje :) :) :)

Opublikowano

a ja żem się na telefon wykosztował;D Kłysiu - miło, że napisałeś u mnie w wątku;p

Opublikowano
a ja żem się na telefon wykosztował;D Kłysiu - miło, że napisałeś u mnie w wątku;p

:wink: jak coś wal śmiało :naughty:

---------- Post dopisany at 12:56 ---------- Poprzedni post napisany at 12:54 ----------

ty dziadu co ty ześ tam nawstawiał :polew:

Opublikowano

tu też wstawię;D

dragons.jpg

Kłysiu chce do mnie na wspólasa;p

Opublikowano
tu też wstawię;D

http://s2.postimage.org/s299zm2o9/dragons.jpg

Kłysiu chce do mnie na wspólasa;p

nie nie ja ci chcialem pozyczyc sianko a nie wspolasa :whistling:

Opublikowano
  • Autor

hahahhaahhaa ja jebie miszcze DJ :D

Opublikowano

ale cisza zapanowala

Opublikowano

cisza przed burza :decayed:

Opublikowano
  • Autor
;)
Opublikowano

Seba Najlepszego nie zechlaj się tylko za bardzo :naughty::hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.