Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hehe... norwegia też nie jest w unii:wink:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

i euro nie ma? :shock3: kurde to jak oni tam żyją i sobie radzą.... :eusathink:

Opublikowano

ano żyją i mają się dobrze... już kilka razy było referendum czy wejść do EU... póki co mają łeb na karku i większość jest na nie... ale za to zbyt często dają azyl dla talerzyków i innych ciapatych...

---------- Post dopisany at 21:48 ---------- Poprzedni post napisany at 21:48 ----------

jest NOK - korona norweska:wink:

---------- Post dopisany at 21:50 ---------- Poprzedni post napisany at 21:48 ----------

i ropa jest... duuużo ropy:decayed:

Opublikowano

a w polsce tak jak w rosjii...nie wazne ile ludzi bedzie glosowac euro bedzie ... tak jak PO ;)

Opublikowano
a w polsce tak jak w rosjii...nie wazne ile ludzi bedzie glosowac euro bedzie ... tak jak PO ;)

nie bedzie u nas euro nasze panstwo jest za biedne i UE sie nie zgodzi na to

Opublikowano

hehe oby oby... bo kurde wolę wymieniać koronki na peeleny niż jakieś ojra:decayed:

Opublikowano
  • Autor
:whistling:
Opublikowano

ale sie naje....m

Opublikowano
  • Autor

fe1083d31bf60b797eef16c78d78ff9f_original.gif?1359018014.gif

---------- Post dopisany at 10:52 ---------- Poprzedni post napisany at 10:38 ----------

wczoraj mniej wiecej przy predkosci 100 km/h :) lecialem sobie polna drozka :P bylo tak uroczo tak cudownie do momentu kiedy z prawej strony wybiegly mi prosto pod kola dwie sarny :)

moze zwolnilem do 60-70 no bo ile wyhamujesz na sniegu ;) pierwszej sie udalo druga niestety nie zdazyla :) dostala prosto w srakre :) gustownie zrobila kilka obrotow w powietrzu i z telemarkiem

podeszla do londowania :) po czym wstala i uciekla :) a z autem hmmm ramka od rejestracji sie wypiela i w sumie chyba tyle chociaz dzisiaj zobacze dokladniej w dzien :) zastrzyk adrenaliny bezcenny ;)

Opublikowano

to chyba miałeś fart - widziałem ostatnio co sarna zrobiła z autem :kwasny: koszty jak ...uj, więc w twoim przypadku ramka to śmiech :wink:

Opublikowano

:hi:było ją gonić, pasztet by był:decayed:

Opublikowano
  • Autor

heheh no byl fart jak nic :/ dobrze ze nie staralem sie zbytnio jej mijac bo moglbym zaliczcy dacha w ogrodzenie ;)

jakbym ja utlukl to bym ja zawinal na kipe a co :)

Opublikowano
:siema:
Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano
:decayed::hi:
Opublikowano
:siema: Madziula :decayed:
Opublikowano
ano żyją i mają się dobrze... już kilka razy było referendum czy wejść do EU... póki co mają łeb na karku i większość jest na nie... ale za to zbyt często dają azyl dla talerzyków i innych ciapatych...

---------- Post dopisany at 21:48 ---------- Poprzedni post napisany at 21:48 ----------

jest NOK - korona norweska:wink:

---------- Post dopisany at 21:50 ---------- Poprzedni post napisany at 21:48 ----------

i ropa jest... duuużo ropy:decayed:

Ciapate zawsze beda bo glupi by nie skorzystal, żyją jak pączki w maśle a od czasu do czasu przyniosą ci najnowsze dżinsy czy zegarek zawinięty ze sklepu i sprzedadzą w cenie promo :D

Opublikowano
  • Autor
:kox::kox::kox:
Opublikowano

Siemaaaa klysiu :D

---------- Post dopisany at 13:21 ---------- Poprzedni post napisany at 13:19 ----------

i euro nie ma? :shock3: kurde to jak oni tam żyją i sobie radzą.... :eusathink:

Bardzo dobrze Pantoś , bardzo dobrze :decayed: maja wszystko co im trzeba . Co nie mają to sobie kupią . I te oświetlone autostrady.....:grin: na wiosnę na pewno pojadę bo mi się za krainą łosi tęskni.

---------- Post dopisany at 13:22 ---------- Poprzedni post napisany at 13:21 ----------

Seba slyszalam ze twoim delfinem plyniemy do Bukowiny:grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.