Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi::hi::hi:
  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:siema:
Opublikowano
  • Autor

nic mi sie nie chce zimno mi i chyba mnie rozklada jakies gowno :(

Kurde nie wiem czy pojde na paletki jutro :( na ktora mamy ??

Opublikowano
nic mi sie nie chce zimno mi i chyba mnie rozklada jakies gowno :(

Kurde nie wiem czy pojde na paletki jutro :( na ktora mamy ??

na 19.00 ja właśnie też nie wiem czy sie ywrobie bo teraz na to mieszkanie jezdze z Ewcia i robie zakupy a to widelec ato talerzyki itd. :kox:

Opublikowano
  • Autor

Misiek jak chcesz to moze moge Cie ustawic z Adamem na paletki :/ ale musze sie dowiedziec czy nie idzie do roboty wtedy

---------- Post dopisany at 09:03 ---------- Poprzedni post napisany at 09:03 ----------

oo nowe mieszkanie widze :) Gratki Klysiu

Opublikowano
nic mi sie nie chce zimno mi i chyba mnie rozklada jakies gowno :(

Kurde nie wiem czy pojde na paletki jutro :( na ktora mamy ??

na 19.00 ja właśnie też nie wiem czy sie ywrobie bo teraz na to mieszkanie jezdze z Ewcia i robie zakupy a to widelec ato talerzyki itd. :kox:

o to ja Cie podziwiam bo ja to po godzinie chodzenia po sklepie jestem strzebkiem nerwow i juz sie zbieram do wyjscia

Opublikowano

hej :hi:

Opublikowano
hej :hi:

witamy :)

Opublikowano

:hi:szacuken!

Opublikowano
  • Autor

siemka Aneczko i Szczawiku :)

Opublikowano
nic mi sie nie chce zimno mi i chyba mnie rozklada jakies gowno :(

Kurde nie wiem czy pojde na paletki jutro :( na ktora mamy ??

na 19.00 ja właśnie też nie wiem czy sie ywrobie bo teraz na to mieszkanie jezdze z Ewcia i robie zakupy a to widelec ato talerzyki itd. :kox:

o to ja Cie podziwiam bo ja to po godzinie chodzenia po sklepie jestem strzebkiem nerwow i juz sie zbieram do wyjscia

ale jak sie kupuje dla siebie tez gadzety zeby byly w chalupie to jakos mnie tak Ewcia nie wk***ia na tych zakupach :grin:

Opublikowano
  • Autor

jak cos mam na sprzedanie

http://a4-klub.pl/sprzedam-22/wireless-networking-adapter-xbox360-wifi-microsoft-259555/

:whistling:

---------- Post dopisany at 17:17 ---------- Poprzedni post napisany at 12:12 ----------

Opublikowano

felgi odebrane zobaczymy jak na aucie beda wygladac

2013_01_28_204.jpg

---------- Post dopisany at 19:21 ---------- Poprzedni post napisany at 19:20 ----------

jakos dupna ale zdjecie z telefonu w kompletnej ciemnosci :kwasny:

Opublikowano

to jakies roty są?

---------- Post dopisany at 22:21 ---------- Poprzedni post napisany at 22:19 ----------

:whistling:

Rz8EaRwl.jpg

Opublikowano
  • Autor

oo co dekiel :D nice :D

---------- Post dopisany 29-01-2013 at 01:00 ---------- Poprzedni post napisany 28-01-2013 at 23:18 ----------

aaa bo zapomne paletki zaklepane na wtorek nastepny 5.02.2013 na 20 :) 2 korty :):whistling::whistling::whistling::whistling:

dzisiaj pojechalem rezerwowalem kort 4 tygodnie wczesniej bo kumpel przyjechal z lonfynu mielismy pograc przyjechalismy to mi powiedzieli ze nie ma rezerwacji i nie bylo

a rezerwowalem u tej starszej babki to mi powiedzieli ze ona ma skleroze ... sie wkurwilem ...

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor
:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.