Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
hahaha

a ja bym jej nie wyrzucil :P

bo ty dobra serce masz :decayed:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

hahahah stary juz to slyszalem kiedys :whistling::whistling::whistling:

Opublikowano
hahahah stary juz to slyszalem kiedys :whistling::whistling::whistling:

po pijaku czy na trzezwo :naughty::grin:

Opublikowano
jak na swoje lata to J. Aninston trzyma sie i rusza zacnie :D

We're The Millers - Official Red Band Trailer (HD) Jennifer Aniston - YouTube

:hi:ale gówno....zmarnowałem właśnie 3 minuty mego życia, kolejna głupia amerykańska komedia. Przeca Ci aktorzy i aktorki i tak mają dublerów do takich scen

Opublikowano
jak na swoje lata to J. Aninston trzyma sie i rusza zacnie :D

We're The Millers - Official Red Band Trailer (HD) Jennifer Aniston - YouTube

:hi:ale gówno....zmarnowałem właśnie 3 minuty mego życia, kolejna głupia amerykańska komedia. Przeca Ci aktorzy i aktorki i tak mają dublerów do takich scen

nie pierwsze i nie ostatnie twoje zmarnowane minuty w zyciu :decayed:

Opublikowano
  • Autor

ee tam nie ma dublerki ;) on jest po prostu dobra ;)

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor
:decayed:
Opublikowano

ale leje :thumbdown: mam na cos smaka tylko nie wiem na co Seba ty jestes wykwintnym koneserem wszelakich potraw podrzuc pomysła :decayed:

Opublikowano
  • Autor

hmmm

no ja dzisiaj degustowalem prototypowa lazanie czyli standard mieso mielone plus szynka i pieczarki :)

i stwierdzam pieczarki tak ale szynka juz nei :) wiec mam nauczke nastepnym razem zrobie bez szynki :D

Opublikowano
hmmm

no ja dzisiaj degustowalem prototypowa lazanie czyli standard mieso mielone plus szynka i pieczarki :)

i stwierdzam pieczarki tak ale szynka juz nei :) wiec mam nauczke nastepnym razem zrobie bez szynki :D

za duzo pierdolenia :thumbdown: moze sledzika sobie zjem w smietanie :slina: ale kuzwa tak leje do sklepu dymac slaba opcja :facepalm:zjadł bym tej twojej czosnkowej bomby :slina:

Opublikowano
  • Autor

hehehe no nie mam nawet tak bym Ci spakowal rarem i wyslal na maila :P;)

hyhyhyh

Opublikowano
hehehe no nie mam nawet tak bym Ci spakowal rarem i wyslal na maila :P;)

hyhyhyh

zakochany jestem w tej sałatce :slina: bardziej w sosie :decayed:

zobacz ile spamu najebałeś na Łódzkim wątku

Bez_tytu_u.jpg

Opublikowano
  • Autor

heheh musze ja zrobic i zrobimy sobie uczte na spocie :D :D :D

ooo Paaanie chyba sie zamkne w sobie :P ladnie nawalilem :P

Opublikowano
heheh musze ja zrobic i zrobimy sobie uczte na spocie :D :D :D

ooo Paaanie chyba sie zamkne w sobie :P ladnie nawalilem :P

ooooo widzisisz tylko zjemy zeby nikt nie widzial bo tez im zasmakje i uj wcale nie zalatam dziury smakowej :slina:

najebałeś w uj spamu my to cie nigdy nie dogonimy :whistling:

Opublikowano
  • Autor

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=2OGV4nhvkZE

jak dla mnie gitara chociaz red w refrenach z tymi zebami no jakos nie ale siwiec kosa spinacz wypas :) jak dla mnie :)

ogolnie fajny kawalek :D

Opublikowano

:polew:

Opublikowano
  • Autor
:decayed::decayed::decayed::decayed:
Opublikowano

piekny sobotni poranek godzina 5.1o i Seba nadaje nam ksywy według wykonawców owego utowru :grin:

Opublikowano
  • Autor
:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.