Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Panie Konrad poprosimy linka do strony z pracami :D

---------- Post dopisany at 21:15 ---------- Poprzedni post napisany at 21:14 ----------

juz mam ;)

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

mi te foty nie banglaja

juz jest :git:

-

ale ja kuzwa ladny jestem :decayed:

jaka ja fote znalzłem :grin: z wyjazdu do BT :decayed:

45370_465822533490131_490228608_n.jpg

---------- Post dopisany at 21:32 ---------- Poprzedni post napisany at 21:25 ----------

mów do d*py to cie osra :whistling:

Opublikowano
  • Autor

Nooo agdzie Ci fory niedzialaja bo ja nie widze

Wstawial cos Konrad ?

---------- Post dopisany 01-07-2013 at 06:33 ---------- Poprzedni post napisany 30-06-2013 at 21:36 ----------

;)

---------- Post dopisany at 07:48 ---------- Poprzedni post napisany at 06:33 ----------

:decayed::decayed::decayed:

Opublikowano
:bry:
Opublikowano
  • Autor
:a4fan::witch1::blowup::bla::ssij::banan2:
Opublikowano
:a4fan::witch1::blowup::bla::ssij::banan2:

wszytsko fajnie i ladnie tylko na uj wstawiles tego obsranego czarodzieja :facepalm::decayed:

Opublikowano
  • Autor

heheheheeheh

nie wiem bo mi sie kliknal pedal jeden :D

Opublikowano

211300_labrador_retriever_yellow_puppys_fci_3.jpg

te psy sa fajne chodza sobie,nie szczekaja, sa przyjazne dla ludzi maja ogolnie na wszytsko wyjebane,szukaja sobie dragow :decayed:

Opublikowano

Siema Mordy :decayed:

Panie i Panowie - potrzebuję sprawdzić auto, a nie mam jak za bardzo wyrwać się na wycieczkę do Łodzi. czy jest ktoś, kto dałby radę podjechać i na żywo obczaić samochód z aukcji:

Oferta - Audi A6 - Lakier metalizowany Indyvidual Tapicerka skóra - alkantara w kolorze czarnym oraz podsufitką Indyvidual w kolorze czarnym . Wyk

VIN - WAUZZZ4F79N047328

Ogólnie historię auta znam i wiem, co było bite i robione - potrzebuję kogoś, kto potwierdzi stan techniczny samochodu, czy poda ewentualne uszkodzenia.

Będąc na miejscu mogę podjechać do Bursiaka, czy Idczak-Krotoski i w razie wycieczki na pewno tak zrobię - niestety nie mam jak zobaczyć auta na żywo (szczególnie specyficznego koloru) a w środku tygodnia miałem zaplanowany wyjazd do Niemiec za czymś ciekawym.

Nie omieszkam podziękować dobrą buteleczką za fachową poradę ;)

Z góry dziękuję

KOval

Opublikowano

Seba jedziemy na wycieczke :decayed:

KOval81 chetnie bym pomogl tylko moja wiedza motoryzacyjna tam gdzie sie zaczyna to i tam sie konczy chyba ze chodzi o to zeby sprawdzic czy nie ma jakis polamanych plastikow,rys itd. takich dupereli to nie ma problema moge jechac i ogladac :wink:

Opublikowano
  • Autor

w sumie nie daleko mam :) szkopul w tym ze znam sie na autach jak na hodowli boczniaków :D;)

Opublikowano
Siema Mordy :decayed:

Panie i Panowie - potrzebuję sprawdzić auto, a nie mam jak za bardzo wyrwać się na wycieczkę do Łodzi. czy jest ktoś, kto dałby radę podjechać i na żywo obczaić samochód z aukcji:

Oferta - Audi A6 - Lakier metalizowany Indyvidual Tapicerka skóra - alkantara w kolorze czarnym oraz podsufitką Indyvidual w kolorze czarnym . Wyk

VIN - WAUZZZ4F79N047328

Ogólnie historię auta znam i wiem, co było bite i robione - potrzebuję kogoś, kto potwierdzi stan techniczny samochodu, czy poda ewentualne uszkodzenia.

Będąc na miejscu mogę podjechać do Bursiaka, czy Idczak-Krotoski i w razie wycieczki na pewno tak zrobię - niestety nie mam jak zobaczyć auta na żywo (szczególnie specyficznego koloru) a w środku tygodnia miałem zaplanowany wyjazd do Niemiec za czymś ciekawym.

Nie omieszkam podziękować dobrą buteleczką za fachową poradę ;)

Z góry dziękuję

KOval

ja moge podjechac nawet za chwile bo jest to obok mojego domu tylko ze jak Klysiu moge sobie poogladac z zewnatrz, chyba ze pojedizmey ja Klysiu i Seba wtedy auto sprawdzimy dokladnie

Opublikowano
  • Autor
:decayed::decayed::decayed:
Opublikowano

o odezwala sie swieta trojca :D

Opublikowano

KOval81 bedzie dobrze :decayed:

Opublikowano

ogarne do roboty co mam ogarnac i podjade poogladam sobie a co

Opublikowano
  • Autor

zdjecie zrob albo film :)

Opublikowano

Hehehehe - dzięki wielkie Panowie za szybką reakcję. U Idczaka muszę czekać 3 dni na wizytę, Bursiak zrobi na drugi od umówienia, ale problem jak pisałem w tym, że nie mam jak się wyrwać, a gdyby ta łódzka okazała się nie bardzo to mam na środę zaplanowane wstępnie Niemcy.

Będę bardzo wdzięczny, gdybyście podjechali sprawdzić chociażby jak wygląda i czy ta śliwka, czy co to za kolor nie starszy za bardzo - ogólnie, jak to wizualnie wygląda. W sumie sprzedający nie ukrywa nic, ale lepiej mieć pewności chociaż o te 10% więcej :wink:

Jak będzie dobrze zrobiona ( miała zmieniane/malowane - zderzak, grill, kratki, halogeny i chyba chłodniczkę klimy - tak wyszło od stanley'a :hi:) to odpuścił bym Niemcy i pojechał na Łódź.

---------- Post dopisany at 09:52 ---------- Poprzedni post napisany at 09:51 ----------

Zdjęcia oczywiście mile widziane, bo co fotograf, to ten kolor wygląda diametralnie różnie - na jednych czarny, na drugich mega fiolet :decayed:

Opublikowano
ogarne do roboty co mam ogarnac i podjade poogladam sobie a co

no to spoko Tomcio tylko dokładnie obejrzyj :decayed:

Opublikowano
  • Autor

ja moge podleciec ale dzisiaj nie dam rady klime mi beda odgrzybiac w biurze ;)

i musze ich przypilnowac :P

---------- Post dopisany at 09:53 ---------- Poprzedni post napisany at 09:53 ----------

zeby mi do kwiatkow nie nasikali :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.