Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
:hi:
  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

siema gejuchu :decayed:

---------- Post dopisany at 12:07 ---------- Poprzedni post napisany at 12:05 ----------

:dancing::decayed:

Opublikowano
  • Autor
:decayed: <3
Opublikowano

Seba ale odjebalem salatencje :slina: chyba zaloze kacik kulinarny na forum :grin:

Opublikowano
  • Autor

uuu czosnek ?? :D kura ??

Opublikowano

prawie jak kura tylko ze curry,tunczyk,ogras kiszyniak,papryczka,cebulka,kukrydza, itd. :decayed:

Opublikowano
  • Autor

lo c**j po krolewsku widze :D wyjebales z almy ?? :decayed::decayed::decayed:

Opublikowano
lo c**j po krolewsku widze :D wyjebales z almy ?? :decayed::decayed::decayed:

nie no co ty kupilem w biedronie :decayed:z tamtego zrodla pozyczylem ser kozi 20 dag za jedyne 17.68 pln i 500g mielonego i ser rubin tez 20 dag ale ceny nie bede pisal :grin:

---------- Post dopisany at 13:14 ---------- Poprzedni post napisany at 13:09 ----------

Seba dokopalem sie na magzynie jeszcze do takich przypraw co gadalismy i nie wszytskie sa c**jnia sypana w PL ale musial bys mi powiedziec czego potrzebujesz :wink:

Opublikowano
  • Autor

eee ja tylko info potrzebowalem :) bardziej mi chodzi o kraje :) skad :D

Opublikowano
eee ja tylko info potrzebowalem :) bardziej mi chodzi o kraje :) skad :D

aha no to wuj znalzlem Indyjskich,Włochy,Espana jakieś Wietnam tez był ale cena kosmos

Opublikowano
  • Autor

:banan::banan::banan::banan: git

:hi:

Opublikowano

Toyota vs

:grin: ten kraj zawsze mnie bedzie zaskakiwal :decayed:

Opublikowano

:hi:RosjA TO STAN UMYSŁU :decayed: Zostałem oficjalnie magistrem. Teraz z czystym sumieniem mogę dołączyć do grona bezrobotnych:facepalm::facepalm::facepalm:

Opublikowano
:hi:RosjA TO STAN UMYSŁU :decayed: Zostałem oficjalnie magistrem. Teraz z czystym sumieniem mogę dołączyć do grona bezrobotnych:facepalm::facepalm::facepalm:

fakt teraz juz jestes w pelno prawnym bezrobotnym :decayed:

---------- Post dopisany at 13:54 ---------- Poprzedni post napisany at 13:48 ----------

Dla budowlańców nie ma rzeczy niemożliwych / Crazy Construction Worker - YouTube

:grin: nastepni agenci

Opublikowano
  • Autor

Brawo frugo :) rejestruj sie w urzedzei bedzie zasilek :P

Opublikowano

eeee nie bo bym musiał firme zlikwidować:wink: ale tak czy siak musze znaleźc jakąs robote w zawodzie bo jak żadnego doświadczenia w zawodzie logistyka nie zdobęde to ten papier mi nic nie daje

A no i na spoty już będe regularnie jeździł, będzie dużo czasu teraz na to :grin::grin::grin:

Opublikowano
  • Autor

:decayed::decayed::decayed:

papier to i tak gowno daje :) w sumie doslownie a w sumie zbiera ;)

---------- Post dopisany at 16:35 ---------- Poprzedni post napisany at 16:35 ----------

bedziesz mial skila bedziesz dobry to robote bedziesz mial a jak ktos jest glabem i ma kilo papieru to bardziej rozgarniety bez papiera wygryzie go w 3 sekundy :)

Opublikowano

albo taki co jest glabem i ma znajmosci :decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor
:heat::zemdlal:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.