Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
ooo prosze :D

no to ile razy w tygodniu chcialbys sie kulac :) i o ktorych godzinach :)

ty ile bede mial wolnego w tygodniu a co do godzin bedzie mnie to obojetne :decayed:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

no dobra ale co np pasuje Ci 3 razy w tygodniu np na 16:30 czy na 19 czy na jakas inna :)

Opublikowano
no dobra ale co np pasuje Ci 3 razy w tygodniu np na 16:30 czy na 19 czy na jakas inna :)

Seba mam w robocie grafik i np. w tym tygodniu pracuje tylko czwartek i piatek wiec te dni odpadaja mniej wiecej zawsze w tygodniu mam 3 dni wolnego na pewno i jak mam wolne to godzina nie robi mi zadnej roznicy moge chodzic na 16:30 moge i pozniej to jak juz tobie bedzie pasowalo :wink:

Opublikowano

Ok, witam po Mielnie...To już nie to samo, co kiedyś;p Mało się zniszczyłem, więc...jem zupę:decayed:

Opublikowano
Ok, witam po Mielnie...To już nie to samo, co kiedyś;p Mało się zniszczyłem, więc...jem zupę:decayed:

:grin:

Opublikowano

Mam pytanie do "smakoszy" - ja nie piję łiskaczy, bo najzwyczajniej w świecie mi nie smakują, ale znajomy postawił w Mielnie Daniels'a - łyknąłem jednego, bo jeszcze miałem później jeździć autem, a znajomi obrócili butelkę (0,7) we trzech - faza ich trzymała niezła, dużo bardziej i dużo dłużej, niż po wódce... whiskey zawsze tak działa?;p

Opublikowano
Mam pytanie do "smakoszy" - ja nie piję łiskaczy, bo najzwyczajniej w świecie mi nie smakują, ale znajomy postawił w Mielnie Daniels'a - łyknąłem jednego, bo jeszcze miałem później jeździć autem, a znajomi obrócili butelkę (0,7) we trzech - faza ich trzymała niezła, dużo bardziej i dużo dłużej, niż po wódce... whiskey zawsze tak działa?;p

:facepalm: jak by zrobili po 0,7 na glowe moze i by ich trzymała :decayed: ale po 0,7 na trzech i mieli banie nie spotakłem sie z takim przypadkiem :decayed:

Opublikowano
  • Autor

jako wytrawny koneser zgadzam sie z Klysiem :)

JD jest dobry :) bo to whiskey nie whisky a to spora roznica :)

0,7 na trzech ??? :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm: ;P

ja do projektu siadam to robie :P a pozniej jeszcze piwko :P

znaczy kiedys :P;):whistling:

Opublikowano

w BT..... :decayed:

mogli by miec nie jednokrotna zapasc alkoholowa+zawał+nie kontrolowane rozluznienie zwieraczy po libacji alkoholowej :grin::grin:

Opublikowano
  • Autor

:polew::polew::polew::polew:

przepraszam ja tylko degustowalem ...

:decayed::kox:

Opublikowano

ledwo co dziubek umoczyles :grin:

tak jak my z Tomusiem :decayed:

45370_465822533490131_490228608_n.jpg

obejrzałem sobie na poprawe humoru 3 zacne nagranie z naszego zlotu :audi::a4fan: co ja to ogladam to sie tak usmieje :grin:

Opublikowano
  • Autor

hehehehe no jest zacne :D nie ma co :D

inny stan swiadomosci :)

hyhyhyhy

Opublikowano

a kiedy robimy jakiegos alko spota w sobote :naughty: znam paru chcetnych ktorzy sie pobawia :decayed:

Opublikowano
  • Autor

heheh ja narazie musze sprostac rzeczywistosci po 14 dniach urlopu :P

Opublikowano
heheh ja narazie musze sprostac rzeczywistosci po 14 dniach urlopu :P

ze niby tyle roboty masz :naughty:

Opublikowano
  • Autor
8fa07b861e6a.png
Opublikowano

fajny "energetyk"

:kox: :kox: :kox:

---------- Post dopisany at 14:29 ---------- Poprzedni post napisany at 14:27 ----------

a kiedy robimy jakiegos alko spota w sobote :naughty: znam paru chcetnych ktorzy sie pobawia :decayed:

oj przydałoby się :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

:polew:

---------- Post dopisany at 14:40 ---------- Poprzedni post napisany at 14:29 ----------

to co sobota :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.