Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Silnik 1.6?
:hi:aloha :)
witajcie koledzy,.

kolega z łodzi poszukuje ogarnietego diagnostę żeby zlogować golfa 5 1.9 105 koni i poszukac problemów których aso nie znajduje,.

pomoże ktos, namiary na PW, dzieki i pozdrawiam

skoro aso nie znajduje to moze nie ma problemow ?? po co na sile czegos szuka ?? :)

jest błąd czujnika położenia wałka rozrządu, czujnik wymieniony nadal jest błąd,.

aso nie mają pojecia,

kolega jest z łodzi, nie zna się na autach, szuka kogos godnego polecenia,.

jak macie kogos info na PW

golf 5 1.9, daj namiary do ciebie na PW, kolega zadzwoni do ciebie, dzieki

---------- Post dopisany at 21:12 ---------- Poprzedni post napisany at 21:11 ----------

ja bym mu tą diagnostyke u siebie ogarnął ale specjalnie po to nie bedzie do mnie jechał,.

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

jak trzeba zrobic diagnostykę to ja mu zrobie w niedziele :)

podobno mam być :) dostałem odgórny nakaz podobno :) także wezmę ps i maxa w razie co a i corel się znajdzie także ogarnę temat :decayed:

Opublikowano
jak trzeba zrobic diagnostykę to ja mu zrobie w niedziele :)

podobno mam być :) dostałem odgórny nakaz podobno :) także wezmę ps i maxa w razie co a i corel się znajdzie także ogarnę temat :decayed:

ja wezmę Coca-Cole i Ci pomogę jak by co :decayed:

Opublikowano
  • Autor
:wink:
Opublikowano

:bry:

jak by co mam na zbyciu stalowki 15" 5x112 :wink:

Opublikowano
  • Autor

ile :)

Opublikowano
ile :)

dogadmy sie :wink:

Opublikowano

:hi:bry, Klysiu..znow promocje byly ?:decayed:

Opublikowano
:hi:bry, Klysiu..znow promocje byly ?:decayed:

nie tym razem :pali::wink:

Opublikowano

swoje kapcie zdajesz ?

Opublikowano
swoje kapcie zdajesz ?

nie swoje trzymam dla taty je wzialem tylko sie zgadalismy pozniejna ze ma 16" na lato i zime :facepalm:

Opublikowano
:decayed: :decayed: oj tam, taki detal
Opublikowano

no dla bym sobie reke obicac ze ma 15" i mowil mi ze potrzebuje 15" nie 16"

no ale trudno moze ktos wezmie to sie kupi inne :wink:

Opublikowano

może ktoś Seba ...:) klysiu jaki masz rozmiar odzieży ? i bez świntuszenia, rozmawialiśmy o koszulce :decayed:

Opublikowano

zalezy jak lezy nie raz jest dobra M nie raz dobra jestl L :whistling:

a co plaszcz mi chcesz kupic :grin:

Opublikowano
zalezy jak lezy nie raz jest dobra M nie raz dobra jestl L :whistling:

a co plaszcz mi chcesz kupic :grin:

kamizelkę odblaskową co by można Cię znaleźć w "Mordowni" w każdej możliwej chwili :grin:

Opublikowano

hyyhhy Marianie bardzo dobry pomysł ....

Opublikowano

to 2 sztuki madziu, XL dla miśka poproszę ;-)

Opublikowano
to 2 sztuki madziu, XL dla miśka poproszę ;-)

Jakie XL - maleńka zagalopowałaś się troszku :decayed: góra M :wink:

Opublikowano
to 2 sztuki madziu, XL dla miśka poproszę ;-)

Jakie XL - maleńka zagalopowałaś się troszku :decayed: góra M :wink:

:doh: raczej XS :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.