Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

Szamek - 4 tysiące niecałe, bez żadnej zaliczonej większej dziury/wyboju/progu/krawężnika :wink4:[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2011, 22:23_________________________________________________

moze podczepie liste na glowna strone to bedzie czytelniej bo zaraz spadnie kilka stron nizej i sie beda ludzie pytac

Nie pytaj, tylko podczepiaj :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

To jest A4 B6, więc problem odpada. Albo ktoś wpieprzył pływak z czegoś innego, albo soft w liczniku jest nieodpowiedni...;/[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2011, 22:15_________________________________________________Seba, właśnie miałem Cię o to prosić :wink4:

a sprawdzałeś liczniki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szamek - 4 tysiące niecałe, bez żadnej zaliczonej większej dziury/wyboju/progu/krawężnika :wink4:

to przecież ono jest nadal nowe :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szamek - 4 tysiące niecałe, bez żadnej zaliczonej większej dziury/wyboju/progu/krawężnika :wink4:

to przecież ono jest nadal nowe :decayed: :decayed: :decayed:

No, a czemu ma nie być? :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szamek - 4 tysiące niecałe, bez żadnej zaliczonej większej dziury/wyboju/progu/krawężnika :wink4:

to przecież ono jest nadal nowe :decayed: :decayed: :decayed:

No, a czemu ma nie być? :decayed: :decayed: :decayed:

myślałem po prostu że masz większy przelot niż ja na swoim, a wtedy nowe to ono już by nie było :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szamek - 4 tysiące niecałe, bez żadnej zaliczonej większej dziury/wyboju/progu/krawężnika :wink4:

to przecież ono jest nadal nowe :decayed: :decayed: :decayed:

No, a czemu ma nie być? :decayed: :decayed: :decayed:

myślałem po prostu że masz większy przelot niż ja na swoim, a wtedy nowe to ono już by nie było :naughty:

Coś Ty, ja jeżdżę mało, max 1000 km miesięcznie, nawet nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szamek - 4 tysiące niecałe, bez żadnej zaliczonej większej dziury/wyboju/progu/krawężnika :wink4:

to przecież ono jest nadal nowe :decayed: :decayed: :decayed:

No, a czemu ma nie być? :decayed: :decayed: :decayed:

myślałem po prostu że masz większy przelot niż ja na swoim, a wtedy nowe to ono już by nie było :naughty:

Coś Ty, ja jeżdżę mało, max 1000 km miesięcznie, nawet nie.

też bym tak chciał :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kur****wa. nie mogę tego znaleść. ktoś ma kody na kolory tych listw ozdobnych w środku auta (te co są na drzwi i kokpit)? chciałem poszukać tego co ja mam a nigdzie nie ma. wszędzie jest aluminium zwykłe gładkie jak w s-line a ja mam aluminium karbowane. potrzebuję znać kod tego mojego. etka mam kur***wa a nie mogę znaleść. no jak dziecko.

[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2011, 22:38_________________________________________________poniedziałek walczy do końca! mści się pod koniec![br]Dopisany: 18 Kwiecień 2011, 22:39_________________________________________________uwaga pytanie numer dwa na temat:

czy ktoś jest mi w stanie wytłumaczyć na czym polega to magiczne wzmocnienie zderzaków które mi wychodzi z wyposażenia?

2K2 = Reinforced bumpers

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kur****wa. nie mogę tego znaleść. ktoś ma kody na kolory tych listw ozdobnych w środku auta (te co są na drzwi i kokpit)? chciałem poszukać tego co ja mam a nigdzie nie ma. wszędzie jest aluminium zwykłe gładkie jak w s-line a ja mam aluminium karbowane. potrzebuję znać kod tego mojego. etka mam kur***wa a nie mogę znaleść. no jak dziecko.

[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2011, 22:38_________________________________________________poniedziałek walczy do końca! mści się pod koniec![br]Dopisany: 18 Kwiecień 2011, 22:39_________________________________________________uwaga pytanie numer dwa na temat:

czy ktoś jest mi w stanie wytłumaczyć na czym polega to magiczne wzmocnienie zderzaków które mi wychodzi z wyposażenia?

2K2 = Reinforced bumpers

a czy ty nie masz rybiej luski ?? tych listewek ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pier**** rybia łuska kto to wymyślił. dobra. jak się nad tym ciężko zastanowie to może jakiś magik audi to tak nazwał.[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2011, 23:10_________________________________________________znalazłem na zdjęciu. to chyba jest ta łuska. git. dzięki. sam bym nazwy nie wycisnął nigdy. teraz tylko jak to jest po niemiecku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój kolor lakieru to "niebieski moro perła" - nie wiem, gdzie tam niebieski, ani gdzie moro, ale faceci i tak się nie znają na kolorach :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pier**** rybia łuska kto to wymyślił. dobra. jak się nad tym ciężko zastanowie to może jakiś magik audi to tak nazwał.[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2011, 23:10_________________________________________________znalazłem na zdjęciu. to chyba jest ta łuska. git. dzięki. sam bym nazwy nie wycisnął nigdy. teraz tylko jak to jest po niemiecku :D

Die fiszen łusken, ja ja :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natrafiłem na allegro na coś takiego: http://www.pokrowcedoaut.com/

Widzieliście to? Ja nie wiem jak ludzie to mogą kupować, przecież to nawet na zdjęciach nie wyglądam, a już najlepsze to jest eko skóra gnieciona: http://www.pokrowcedoaut.com/nasze-realizacje/category/21-eko-skora-gnieciona

haha nie wiem co te auta im były winne :polew: :polew: :polew: wygląda jak z jakiegoś starego autobusu mpk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natrafiłem na allegro na coś takiego: http://www.pokrowcedoaut.com/

Widzieliście to? Ja nie wiem jak ludzie to mogą kupować, przecież to nawet na zdjęciach nie wyglądam, a już najlepsze to jest eko skóra gnieciona: http://www.pokrowcedoaut.com/nasze-realizacje/category/21-eko-skora-gnieciona

haha nie wiem co te auta im były winne :polew: :polew: :polew: wygląda jak z jakiegoś starego autobusu mpk

:nabijasie:

Ja pier...., czego to nie wymyślą, dobrze, że nie mają w ofercie "posrany welur" albo "podarta alcantara" :nabijasie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pier**** rybia łuska kto to wymyślił. dobra. jak się nad tym ciężko zastanowie to może jakiś magik audi to tak nazwał.[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2011, 23:10_________________________________________________znalazłem na zdjęciu. to chyba jest ta łuska. git. dzięki. sam bym nazwy nie wycisnął nigdy. teraz tylko jak to jest po niemiecku :D

heheh ostatnio ktos sprzedawal komplet w dziale sprzedam i dosc dlugo lezal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...