Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

Hej chłopaki, czy ktoś z was był może w okolicach sochaczewa na kajakach ? Szukam miejsca na weekend majowy i może ktoś ma sprawdzoną osobę wynajmującą kajaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

ja pamietam bylem na splywie krutynia w miejscowosci zgon :) obok miejscowosci krzyze i bylo calkiem fajnie :)

ale cen Ci nie poda bo nie pamietam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pamietam bylem na splywie krutynia w miejscowosci zgon :) obok miejscowosci krzyze i bylo calkiem fajnie :)

ale cen Ci nie poda bo nie pamietam

Ale to nie jest raczej w okolicy Sochaczewa :-)

wysłane z kanapki z szynką przez Tapatalk 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gruzini, dżigity... :)

Dzieńdobry, u nas na BusPasach niech tak popróbują :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam:hi: Panowie znak ktoś może tego sprzedającego?

Chce kupić w przyszłym tyg. ten samochód Oferta - Suzuki Grand Vitara - Pracujemy w godzinach: Pon. - Pt. 9:00 - 18: 00 Sob. 9:30 - 15:00 Nd. 10:00- 15:00 AUTKO DO OBEJRZENIA W KONSTANTYNOWIE ŁÓDZKIM, UL

mam do Łodzi kawałek drogi a może przypadkiem ktoś coś wie na temat tego auta bądź sprzedawcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fibak miał dawniej komis na rogu Pabianickiej i Włókniarzy - przeniósł się do Konstantynowa. Oglądałem u niego kilka razy auta i powiem szczerze, że jak na komis, to nawet dobre są:) Wiadomo, że trzeba sprawdzić pod kątem bezwypadkowości, etc, jednak najpierw dogadaj się przez telefon. Auto powinno być godne uwagi - u Fibaka takich kompletnych szrotów nie widziałem;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już jestem ugadany w sumie na wtorek, więc będę w Waszych stronach, dodatkowo ustawiłem sobie sprawdzenie w serwisie suzuki w Łodzi. Gość gwarantuje że samochód bezwypadek i wszystko ok, wiec się zobaczy jak to będzie:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pierd***... miasto nie ma obwodnic. nie ma nawet planu kiedy będą zrealizowane a oni walą buspasy na przelotówkach zmniejszając liczbę pasów dla tranzytu. o co tutaj k**wa chodzi w tym mieście?? gdzie ten ruch ma się przenieść? :facepalm:

---------- Post dopisany at 18:32 ---------- Poprzedni post napisany at 18:31 ----------

wiem co. skrzydła sobie dorobię i będę rakietą latał! :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pierd***... miasto nie ma obwodnic. nie ma nawet planu kiedy będą zrealizowane a oni walą buspasy na przelotówkach zmniejszając liczbę pasów dla tranzytu. o co tutaj k**wa chodzi w tym mieście?? gdzie ten ruch ma się przenieść? :facepalm:

---------- Post dopisany at 18:32 ---------- Poprzedni post napisany at 18:31 ----------

wiem co. skrzydła sobie dorobię i będę rakietą latał! :kwasny:

ja wlasnie wracalem do domu kopcisnkiego o godzinie 19,20 stalem w korku juz na wiadukcie gdzie nigdy o tej godzinie korku nie bylo :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pierd***... miasto nie ma obwodnic. nie ma nawet planu kiedy będą zrealizowane a oni walą buspasy na przelotówkach zmniejszając liczbę pasów dla tranzytu. o co tutaj k**wa chodzi w tym mieście?? gdzie ten ruch ma się przenieść? :facepalm:

---------- Post dopisany at 18:32 ---------- Poprzedni post napisany at 18:31 ----------

wiem co. skrzydła sobie dorobię i będę rakietą latał! :kwasny:

dokładnie miałem te same odczucia wczoraj jadąc Kopcińskiego..... jakby tego było mało to za wiaduktem stały psy i czekały na kolesi którzy pojechaliby tym bussrasem.....:doh:

a pomysł od zjebanej Hani Gronkiewicz-Waltz podłapała i wprowadziła kolejna zj***na Hania Zdanowska......kurrrwa kto te popierdolone baby wybiera i daje możliwość rządzenia ???!!! :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...