Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

mam modelkę, kolega z forum chyba się nie pogniewa, że sobie zapożyczyłem :wink4:

http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t69432.0.html;highlight=agb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

tylko teraz tak mysle bo jesli ktos bedzie chcial biale to bedzie trzeba kupic folie biala bo na bialo to nie wydrukuje nic ;) czyli na przezroczystej tylko czarne beda chyba ze ktos ma laser kolorowy bo ja mam czarny tylko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no trzeba to przemyslec zobacze ile kosztuje foli a przezroczysta i sprobuje druknac narazie u sibie zobaczymy czy to ma wogle sens tak drukowac czy to wyjdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry: wreszcie moge usiasc zapierdlalem dzisiaj jak glupi ;( nogi mi w dupe chce wejsc :wallbash: nom ja tez bym potrzebowal jasna tylko mam problem bo ja na klapie mam juz czarnego byczka :wink4::tongue4: a to musi byc na 100%
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten byczek????? bo ogolem prawiec cala familia lata zestawami po europie a a najczesciej po espani :decayed: i to jest taki znak sygnal :tongue4: w zyciu sie tego nie pozbede wszyscy co jezdza z byczkami lataja po europie i to musi byc bo to rodzinne :tongue4::wink4: a ;poza tym nie zle wyglada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jurnym byczkiem :kox: nie no zobaczymy jak sie bedzie prezentowac nasze logo bo jakos moze to pogodze i byczek pojdzie do obory :tongue4: na jakis czas :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:kox::good:[br]Dopisany: 19 Marzec 2010, 19:26_________________________________________________ide jeszcze klepnąć po dupce niuńke :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ja cie dogoniae :tongue4: bo ty na 1 krecisz niunke do 7000 obr. :decayed::tongue4:[br]Dopisany: 19 Marzec 2010, 22:22_________________________________________________musze wymienic gume na przegubie :gwizdanie: kiedy ja bidny to zrobie :mysli::disgust:[br]Dopisany: 19 Marzec 2010, 22:25_________________________________________________ :dziura: jest jeszcze ktos dzisiaj tu??? :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...