Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

hehehhe pracujesz raz w tygodniu ?? :P;)

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

niee raz w tygodniu idę na 10 w inne dni niestety od 7:30... :no:

Opublikowano

niee raz w tygodniu idę na 10 w inne dni niestety od 7:30... :no:

A gdzie pracujesz, jeśli wolno spytać? :wink4:

Opublikowano

hehe w hinduskiej korporacji :wink4::cool1: niestety :wallbash:

Opublikowano

hehe w hinduskiej korporacji :wink4::cool1: niestety :wallbash:

A konkretniej? Bo mi się hinduskie korporacje tylko z TATA kojarzą :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

a kebab house ?? :P:decayed::naughty:

Opublikowano

dawny philips na przeciw GŁ :rolleyes:

Opublikowano

dawny philips na przeciw GŁ :rolleyes:

Aaa, Infosys :D

Opublikowano

ano :naughty: co zrobić, lepsze to niż moja poprzednia robota :przebiegly: bo jak już o tym mówimy, to pracowałem jako nauczyciel w podstawówce ucząc najlepszych przedmiotów czyli WFu i Informatyki, ale nerwowo w tym zawodzie nie wytrzymałem bo bym rozstrzelał co niektórych za pomysły a dzieciaki za inne rzeczy, nie wspominając o rodzicach... :)

Opublikowano

ano :naughty: co zrobić, lepsze to niż moja poprzednia robota :przebiegly: bo jak już o tym mówimy, to pracowałem jako nauczyciel w podstawówce ucząc najlepszych przedmiotów czyli WFu i Informatyki, ale nerwowo w tym zawodzie nie wytrzymałem bo bym rozstrzelał co niektórych za pomysły a dzieciaki za inne rzeczy, nie wspominając o rodzicach... :)

Hmmm, zastanawiające połączenie: WF i informatyka :mysli:

A teraz to wiesz, praca jak praca. Jeśli byłeś tam już za czasów Philipsa, to jedna z firm, w której pracowałem brała od Was faktury i zamówienia do archiwizacji :D

Opublikowano

Hmmm, zastanawiające połączenie: WF i informatyka :mysli:

A teraz to wiesz, praca jak praca. Jeśli byłeś tam już za czasów Philipsa, to jedna z firm, w której pracowałem brała od Was faktury i zamówienia do archiwizacji :D

po studiach poszedłem na podyplomowe informatyczne i dlatego dwa przedmioty :wink4:

za czasów Philipsa wszystko tu miało sens, teraz to szkoda gadać :doh1:

byle do przodu :oczko:

Opublikowano

Dobra, żul zmęczony, trzeba uciekać :disgust:

Opublikowano

witam :)

Opublikowano
  • Autor

Kanu a w jakim dziale jestes i co robisz ?? :D i jak sie nazywa Twoj teamleader :D

Opublikowano

ja w dziale informatycznym :) a komu przyciąć łącze? albo wyczyścić filmy i mp3 z komputerka? :przebiegly:

Opublikowano
  • Autor

coś Ci mowi nazwisko płachecki ?? :D

Opublikowano

rzadko biegamy do Oriona :tongue4:

ostatnio inwentaryzowałem tam niestety :wink4:

Opublikowano
  • Autor

cokolwiek to znaczy :)

Opublikowano

no bo tam ten pan przesiaduje :naughty:

Opublikowano

Dobra, żul zmęczony, trzeba uciekać :disgust:

na IRCa :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.