Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

i sie kapcie skończą :D

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

coś za coś.... :decayed:

Opublikowano

dobry wieczór łódzkie Bartki i Sebastiany :naughty:

Opublikowano
:wink4:
Opublikowano

hej Lukas .. a gdzie masz koleżków :kox:

Opublikowano

dałem papu i położyłem spać :D

Opublikowano

Koledzy, mam prośbę... Ktoś mi się włamał na facebook'a, potem na gadu, powtórnie na facebook'a (po zmianie hasła od ostatniego ataku). Nie logowałem się na obcych komputerach. Jedyne, co podejrzewam, to jakieś złośliwe oprogramowanie na kompie, z którego właśnie piszę... Macie jakieś rady? Nie ukrywam, że niezbyt mnie zadowala widok powklejanych na mój profil fiutów, albo opis na gg "konto przejęte"... [br]Dopisany: 17 Maj 2011, 23:52_________________________________________________aha...włam był z adresu 77.237.18.94 - Toya, łódź.[br]Dopisany: 17 Maj 2011, 23:52_________________________________________________...kogo my tu witamy :> :hi:[br]Dopisany: 17 Maj 2011, 23:53_________________________________________________sorry za kolejny dopisek do posta, ale nastała wielka radość -zaliczyłem egzamin u demsa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nareszcie...Seba - Ty już wiesz, o co chodzi :decayed:

Opublikowano

DJ mogę oblukać na szybko czy coś masz.... :gwizdanie:

Opublikowano

witam Bartku :hi:

Opublikowano

NIE tylko Sebek wie... :oklaski:

Opublikowano

straszna ulga...

Panton - polecisz dobrego antywira online? Licencja na NOD'a się skończyła;/ Podejrzewam, że jakiś robaczek musi być na tym kompie, bo niby skąd był drugi włam?

Opublikowano

daj zdalny dostęp.... :cool1:

http://www.ammyy.com/AMMYY_Admin.exe

Opublikowano

Osa, jak już do nas wpadłaś, to byś coś więcej napisała;) Porymujemy? :cool1:

Opublikowano

Osa, jak już do nas wpadłaś, to byś coś więcej napisała;) Porymujemy? :cool1:

to może napiszę co u mnie.... stara bida :>

Kurde nie mam chyba nastroju na rymy :(

Opublikowano

dawno nie trenowaliśmy;p

Opublikowano

dokładnie... zamiast cwaniakować to byś napisała jak tam mały się chowa... czy już coś klnie i za pannami się ogląda... :decayed:

Opublikowano

dokładnie... zamiast cwaniakować to byś napisała jak tam mały się chowa... czy już coś klnie i za pannami się ogląda... :decayed:

dziękuję, zdrowiutki i duży :)

narazie nie przeklina i mam nadzieję, że z mamy przykładu brać nie będzie :wink4:

a panny owszem, interesują go.. ale nie te w jego wieku... tylko starsze :)

Opublikowano

Cześć osetti :hi:

Co tam jak tam

Opublikowano

Osa, gdzie te stare dobre czasy, co? Porymowało się, pogadało się.... :gwizdanie:

Opublikowano

Cześć osetti :hi:

Co tam jak tam

podglądałam właśnie Twoją szmaragdową :naughty:

[br]Dopisany: 18 Maj 2011, 00:34_________________________________________________

Osa, gdzie te stare dobre czasy, co? Porymowało się, pogadało się.... :gwizdanie:

ehh.... Bartku starzeję się....

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.