Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Klysiu robisz w tym tygodniu

---------- Post dopisany at 23:08 ---------- Poprzedni post napisany at 23:07 ----------

duzo was bylo :naughty:

a chyba 11 badz 12 aut

no to galancie :decayed: pewnie ze robie teraz jak wszyscy poszli na L4 to musze siedzies do tej 13.oo minimum :thumbdown:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Klysiu robisz w tym tygodniu

---------- Post dopisany at 23:08 ---------- Poprzedni post napisany at 23:07 ----------

duzo was bylo :naughty:

a chyba 11 badz 12 aut

no to galancie :decayed: pewnie ze robie teraz jak wszyscy poszli na L4 to musze siedzies do tej 13.oo minimum :thumbdown:

no to mowpadne powalczyc ze zderzakiem ale to sie bedziemy zdzwaniac

---------- Post dopisany at 23:12 ---------- Poprzedni post napisany at 23:10 ----------

tam mialo byc wpadne

Opublikowano
Klysiu robisz w tym tygodniu

---------- Post dopisany at 23:08 ---------- Poprzedni post napisany at 23:07 ----------

duzo was bylo :naughty:

a chyba 11 badz 12 aut

no to galancie :decayed: pewnie ze robie teraz jak wszyscy poszli na L4 to musze siedzies do tej 13.oo minimum :thumbdown:

no to mowpadne powalczyc ze zderzakiem ale to sie bedziemy zdzwaniac

zajezdzaj byle po 9.oo :decayed: cos pokminimy :kox: lece w kokn narka typasy :hi:

Opublikowano
:bry:
Opublikowano
  • Autor

:wink:

nie chce mi sie :)

Opublikowano
:wink:

nie chce mi sie :)

:lazy: a mi........ :thumbdown:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:siema:
Opublikowano
  • Autor
:facepalm:
Opublikowano

pany mam na sprzedanie dwie opony zimowe 205/55/16 bieznik 8mm made in slovakia :whistling: tylko kazda z nich ma latke nie mam bladego pojecia czy maja jakies jaja lub inne uszkodzenia przyjechaly w samochodzie z rzeszy

---------- Post dopisany at 09:49 ---------- Poprzedni post napisany at 09:49 ----------

:facepalm:

co zes sie tak zalamal :wink:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor

A bo zdycham jeszcze po weekendzie a robic trzeba ;(

Opublikowano
A bo zdycham jeszcze po weekendzie a robic trzeba ;(

jestes zwykłym chlorem :grin:

Opublikowano
  • Autor

skonczylem z tym jak z fajkami :D:kox:

Opublikowano
A bo zdycham jeszcze po weekendzie a robic trzeba ;(

mam to samo :facepalm:

Opublikowano
A bo zdycham jeszcze po weekendzie a robic trzeba ;(

mam to samo :facepalm:

no własnie Mario opowiadaj jak tam, bankiet andrzejkowy sie udał :decayed::naughty:

Opublikowano
  • Autor

hehe chyba sie dobrze udal :)

Opublikowano

Wszystko git majonez - lokal mogę polecić z czystym sumieniem :decayed: impreza do 3.00 plus 0,7 z Michałem do 5.00 :decayed:

Opublikowano
Wszystko git majonez - lokal mogę polecić z czystym sumieniem :decayed: impreza do 3.00 plus 0,7 z Michałem do 5.00 :decayed:

ale o,7 wodeczki czy jakiejs berbeluchy :grin:

---------- Post dopisany at 12:23 ---------- Poprzedni post napisany at 12:22 ----------

:arrow2:http://a4-klub.pl/sprzedam-22/sprzedam-2-opony-zimowki-205-55-16-a-252993/

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.