Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

cześć Wam

piszę tutaj bo mam mały i nieciekawy problem dziś między godz 8 a 13 z mojej B7 jakiś skur.... ukradł mi dekielki od alufelg całe zdarzenia maiło miejsce na parkingu przed uczelnią na ul. Kopcińskiego chciał bym, się Was poradzić czy jest jakiś promyk nadziej by te skradzione dekielki odzyskać ??

czy jednak to gra niewarta świeczki i pozostaje mi przełknąć gorycz porażki i pogodzić się z tym że świeżo odrestaurowane dekielki już do mnie nie powrócą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

cześć Wam

piszę tutaj bo mam mały i nieciekawy problem dziś między godz 8 a 13 z mojej B7 jakiś skur.... ukradł mi dekielki od alufelg całe zdarzenia maiło miejsce na parkingu przed uczelnią na ul. Kopcińskiego chciał bym, się Was poradzić czy jest jakiś promyk nadziej by te skradzione dekielki odzyskać ??

czy jednak to gra niewarta świeczki i pozostaje mi przełknąć gorycz porażki i pogodzić się z tym że świeżo odrestaurowane dekielki już do mnie nie powrócą

z doświadczenia wiem ze się musisz pogodzić z tym

:whistling::thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli masz dostep do spoleczenstw kryminogennych to probuj tutaj kazdy sie brzydzi takim spoleczenstwem

a powaznie pewnie nic nie poradzisz policja Ci po miesiacu sprawe umozy i tyle bedzie ze zglaszania :) wiem przerabialem lusterka ;)

takze kupisz nowe oznacz jakos od wewnatrz moze czy cos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli masz dostep do spoleczenstw kryminogennych to probuj tutaj kazdy sie brzydzi takim spoleczenstwem

a powaznie pewnie nic nie poradzisz policja Ci po miesiacu sprawe umozy i tyle bedzie ze zglaszania :) wiem przerabialem lusterka ;)

takze kupisz nowe oznacz jakos od wewnatrz moze czy cos

wogole nie bedzie sprawy bo teraz szkodliwosc czynu jest podniesiona do 947 PLN dekielki warte sa duzo mniej wiec szkoda pradu :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i to jest właśnie przerażające bo jak były obleśnie i nieładnie to były i pewnie by do tej pory je miał ale że człowiekowi się nudzi i chce upiększyć auto to sobie odnawia i efekt jest taki że zaraz zapier....

masakra jeszcze mnie nerwy trzymają

ale chyba tak jak mówisz nici z tego i pora się z tym pogodzić po prostu auto stało w nieodpowiednim miejscu o nie odpowiedniej godzinie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom wedlug mnie bic nie poradzisz ktos i tak wiedzial co robi ;) bo pewnie nie byl to przypadek :) trafily sie ladne to za***ali i tyle :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie dużo mniej ale ubytek nieplanowany 400 zł to jest już coś równie dobrze mógł bym to przeznaczyć na paliwo a tak to muszę na zupełnie nie planowany zakup.

---------- Post dopisany at 21:04 ---------- Poprzedni post napisany at 21:03 ----------

też tak mi się wydaję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie dużo mniej ale ubytek nieplanowany 400 zł to jest już coś równie dobrze mógł bym to przeznaczyć na paliwo a tak to muszę na zupełnie nie planowany zakup.

---------- Post dopisany at 21:04 ---------- Poprzedni post napisany at 21:03 ----------

też tak mi się wydaję

to jakie to dekielki ze 400 PLN kosztuja :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwsza lepsza osoba ,która przechodzi nie zaje... by dekielków no chyba że zna ich rynkową wartość albo ma już na nie kupca

obleciałem wszystkie portale ze sprzedażą ale jest to walka z wiatrakami bo ciężko by było odróżnić moje od reszty a te znaki charakterystyczne które posiadają przypuszczam że ciężko było by udowodnić .

---------- Post dopisany at 21:11 ---------- Poprzedni post napisany at 21:06 ----------

sklep.gajos.com.pl i wpisz sobie ten nr 4F0 601 165

---------- Post dopisany at 21:13 ---------- Poprzedni post napisany at 21:11 ----------

ewentualnie ten nr 8E0 601 165 wyglądają tak samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekielki dekielek zaślepka Audi 4F0 601 165 N (3076656438) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

juz troszku taniej :wink: jak miał bym patrzec ceny wedlug pana gajosa to zmieniac oliwy by mi sie nie oplacalo :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to akurat nie te ;)ale faktycznie podałem Ci tylko cenę detaliczną nowych

moje były takie $42.35 (Part # 8E06011657ZJ) Audi WHEEL CAP

---------- Post dopisany at 21:25 ---------- Poprzedni post napisany at 21:19 ----------

a i tak jak napisał Seba_LDZ trzeba chyba na odwrocie wypalić na nowych nr rejestracyjny żeby jak już ukradną to trochę niech się pomęczą a nie na gotowca czystą kasę kręcą

i rzeczywiście to tylko POLSKA jak nie można czegoś kupić to przecież można UKRAŚĆ nie ważne że ktoś na to zbierał 2 czy nawet 4 lata grunt że łatwa i szybka kasa

no nić panowie dzięki za rady ale tak jak tu mówicie nawet zgłoszenie nic nie da bo i tak umorzą taki kraj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom nic nie poradzisz nie ma bata :/ trzeba przebolec kupic nowe i zdejmowac jak sie stawia auto ;) ;) oznaczanie jest dobre bo jak za***ia to skurwtsyny przynajmniej nie sprzedadza tak latwo i za dobra kase :)

---------- Post dopisany 18-03-2013 at 06:00 ---------- Poprzedni post napisany 17-03-2013 at 21:36 ----------

;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie mialem smarowac do Ciebie :)

Tomek ma mnie zgarnac kolo 7ej i dostarczyc na jakas stacje benzynowa na ktorej sie ponoc mamy spotkac :)

czy potwierdzasz takie informacje ?? :) no i nadal nie ustalilismy co pijemy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic nie wiem więc ani nie zaprzeczam ani nie potwierdzam :decayed: :decayed: :decayed: Tomek czyli tomek87647392009388 :question::decayed:

---------- Post dopisany at 07:21 ---------- Poprzedni post napisany at 07:20 ----------

tak czy inaczej będziemy dziś na halo i wszystko się ustali :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...