Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
jestem jestem a ja sobie juz w osrodku bylem i zakonczylem na dzis prace

---------- Post dopisany at 10:46 ---------- Poprzedni post napisany at 10:46 ----------

  • tamta zdjecie Babcia mi robila jak Ty lales u Dziadka w pokoju

---------- Post dopisany at 10:47 ---------- Poprzedni post napisany at 10:46 ----------

  • a Misiek filmik ma dlatego ze Madzia zrzucala na Kasi laptop zawartosc swego aparatu jeszcze Wam cos przypomniec :decayed:

z kad ty masz takie informacje :shock3:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

pamietam to ale np zdjecia ze zlota ktore magda wstawila na fb nie pamietam

---------- Post dopisany at 11:43 ---------- Poprzedni post napisany at 11:42 ----------

pamietam jak sankami rzucales ale to bylo po tym jak najpierw ja sie rzucilem w snieg a potem Seba i nawet go zasypywalem sniegiem osobiscie :decayed:

Opublikowano

masakra dobrze ze nie mam FB :grin: i nie bede tego wszytskiego ogladal :decayed:

---------- Post dopisany at 11:45 ---------- Poprzedni post napisany at 11:43 ----------

pamietam to ale np zdjecia ze zlota ktore magda wstawila na fb nie pamietam

---------- Post dopisany at 11:43 ---------- Poprzedni post napisany at 11:42 ----------

pamietam jak sankami rzucales ale to bylo po tym jak najpierw ja sie rzucilem w snieg a potem Seba i nawet go zasypywalem sniegiem osobiscie :decayed:

o zasypywanie Seby pamietam :decayed: ale zebym rzucal sankami :facepalm: to nie pamietam ..... to chyba jakis fotomontaz :grin:

Opublikowano

no a myslisz ze co my od 5 rano robilismy przeciez nie pilismy tylko skladalismy sobie wszystko w calosc :D

Opublikowano
no a myslisz ze co my od 5 rano robilismy przeciez nie pilismy tylko skladalismy sobie wszystko w calosc :D

Tomuś coś mi sie wydaje ze chyba jednak nie bylismy razme w pokoju :grin:

Opublikowano

no faktycznie tego faktu nie pamietam :decayed::grin:

Opublikowano
no faktycznie tego faktu nie pamietam :decayed::grin:

:grin::decayed:

Opublikowano
  • Autor

yyy taa fakt Klysiu sankami pocisnales :D

yyy no a reszte to fotomontaz :P

nowa plytka tedunia miazdzy system :D

Opublikowano

co do twoich upodoban muzycznych ti juz dales popis :facepalm: wiec prosimy nie proponuj nam kolejnych hitow :grin:

Opublikowano
  • Autor

heheheeh Ty mnie nie uruchamiaj zebym ja nie wrzucil filmu deep holes 4 ktorego jestes glowna postacia :D

Opublikowano

qrde mala kima wlasnie byla :)

Opublikowano
  • Autor

i ja odzylem deko :D

Opublikowano

nie no ja przed 7 z domu wyszedlem juz i zaraz tez musze wyjsc jeszcze raz a za bardzo mi sie nie chce

Opublikowano
heheheeh Ty mnie nie uruchamiaj zebym ja nie wrzucil filmu deep holes 4 ktorego jestes glowna postacia :D

ale pamietaj ze sa rozne wersje filmu :decayed: i nie glowna postacia tylko rezyserem :kox:

Opublikowano
  • Autor
;) kiedys jak bedziemy powtarzali nasze rozmowy przy donperinionie to pokaze Ci filmy ;)
Opublikowano

ej Kopmani moi nie zapominajcie o mnie ja zalatwie donperinion :decayed:

---------- Post dopisany at 13:34 ---------- Poprzedni post napisany at 13:33 ----------

o i jest Nasza kolezanka Wera ale cos sie nie odzywa chyba sie nas wstydzi

Opublikowano
  • Autor

heheheeh dziwisz sie ?? do nas sie nikt nie odzywa po BT :D

:grin::grin::grin:

Opublikowano

klysiu szkoda ze nie masz fb bo ja juz mam niektore foty tam i wy tez sie zalapaliscie hlory :grin:

Opublikowano
heheheeh dziwisz sie ?? do nas sie nikt nie odzywa po BT :D

:grin::grin::grin:

a chyba boja sie ze im trunki wypijemy :decayed::grin:

---------- Post dopisany at 13:47 ---------- Poprzedni post napisany at 13:46 ----------

Dobra lece do osrodka bede pozniej

Opublikowano
  • Autor
klysiu szkoda ze nie masz fb bo ja juz mam niektore foty tam i wy tez sie zalapaliscie hlory :grin:

to ja chyba tez usune konto na fb bo zaczalem sie obawiac tego i owego :decayed::decayed::decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.