Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

aaaaaa :kox::decayed:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:decayed: :decayed: :decayed:

co nie znaczy, że to jest wszystko na co czekałem ... :wink:

:whistling: :whistling: :whistling:

Opublikowano
Bartas z lodzi bedziemy dygac dacka bo przeciez grzesio placi za paliwo to ja bede z adamem zgarnial Ciebie i Klyska

jeszcze się w niedziele "chyba".... widzimy bo nie wiem czy przezyje sobote...:decayed: Bede jak Bartek wygladal :grin::grin::grin:

Opublikowano

Można się do was panowie na ta piłeczkę przyłączyć. Zaznaczam że żaden ze mnie pro ale ganiać za piłką lubie :)

Opublikowano
  • Autor

mozesz :):decayed:

Opublikowano

Seba rozumiem ze tez w poniedzialek pykasz :D

Opublikowano
  • Autor

oj nie nie ja to jest za gruby na takie akcje :)

a powaznie zaczynalem od pilki :P skonczylem na koszykowce :)

a teraz po ostatnim wypadzie na "ryby" moje kolano mowi ze nie umie :/

zbieram sie na wizyte gdzies do lekarza :/ niestety mam przeczucie ;) ten 6 zmysl ze skonczy

sie srubka tudziez zabiebiegiem :/ a juz mialem naderwane wiezadla :/ takze raczej kurde

moge nie dac rady na poniedzialek :decayed::decayed::decayed::decayed:

Opublikowano
Można się do was panowie na ta piłeczkę przyłączyć. Zaznaczam że żaden ze mnie pro ale ganiać za piłką lubie :)

mysle ze spoko :decayed:

jak cos jestem tutaj prezydentem takze pytaj smialo :grin:

Opublikowano

ocho widzę, że mamy tu niezłego kozaka :grin:

Opublikowano
ocho widzę, że mamy tu niezłego kozaka :grin:

ze ja :decayed:

Opublikowano
  • Autor

ja tu jestem szefem wiec ... :D taa ma ktos jakiegos lekarza od kolan ? ortopede czy cus ?

Opublikowano
ja tu jestem szefem wiec ... :D taa ma ktos jakiegos lekarza od kolan ? ortopede czy cus ?

yy no chyba moge miec ale nie obiecuje dowiem sie jutro to Ci dam znac

Opublikowano
ja tu jestem szefem wiec ... :D taa ma ktos jakiegos lekarza od kolan ? ortopede czy cus ?

kolanologa

Opublikowano
  • Autor

spoko tomku daj znac :) chyba musze cos zrobic :/

Opublikowano

rozumiem ze lekarz prywatny cie interesuje :whistling: dr hab. MARCIN SIBIŃSKI Salve Medica duzo dobrego slyszalem o tym typie :wink: sam nie korzystalem ale w rodzinie pare osob juz u niego sie leczylo

chyba ze chcesz sie zapisac na 2084r z NFZ :grin:

Opublikowano
rozumiem ze lekarz prywatny cie interesuje :whistling: dr hab. MARCIN SIBIŃSKI Salve Medica duzo dobrego slyszalem o tym typie :wink: sam nie korzystalem ale w rodzinie pare osob juz u niego sie leczylo

chyba ze chcesz sie zapisac na 2084r z NFZ :grin:

Klysiu to trzeba miec podejscie idziesz na prywatna wizyte placisz cos tam a pozniej wszystkie badania bez kolejek juz w szpitalu ale to trzeba uderzac do kogos wyskiego na oddziale najlepiej odrynator :decayed:

Opublikowano
  • Autor

ano wlasnie wizyta za miesiac w panstowej mnie nie urzadza bo i tak juz samo zajscie mialo miejsce 3 miesiace temu i raz jest lepiej raz gorzej ale nie przechodzi

wiec daje mi to powody do myslenia ze jednak sie cos usralo gorzej :/

Opublikowano

widzisz...nadajesz sie tylko na szwaczke :grin:

Opublikowano
  • Autor
:decayed::decayed::decayed: tego sie wlasnie boje :P
Opublikowano

keep calm and haftuj :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.