Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

a co on takiego pisze ?? ze takie poruszenie wywoluje ??

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

@Magdalenah, widzę, że bardzo oburzyło Cię zachowanie kolegi @milego na drodze? :decayed:

Tacy sprawiają, że coraz częściej myślę o doposażeniu mojego auta......w kij bejsbolowy :kwasny:

Moja koleżanka nie przeżyła takiego "cwaniaczka", a do tego do dziś się nie mogę przyzwyczaić. W ogóle jak można pisać takie rzeczy? Może on się powinien do BMW przesadzić? wstyd normalnie....

No dokładnie, mnie też pokur***ł tym swoim pierwszym postem i nie wytrzymałem.

Ale to nic nie zmieni.

Opublikowano

nie leci nikt do Nowej Soli :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Poszedł Terminator do łaźni. Tam pod prysznicem wypadło mu mydło, schyla się, a tu widzi na wyświetlaczach:

"System wykrył nowe, nieznane urządzenie".

Opublikowano

Poszedł Terminator do łaźni. Tam pod prysznicem wypadło mu mydło, schyla się, a tu widzi na wyświetlaczach:

"System wykrył nowe, nieznane urządzenie".

Po co Terminator poszedł do łaźni? :blink:

Opublikowano
  • Autor

a czemu doktor zawsze naciska tam gdzie boli skoro wie ze tu boli ??

Opublikowano

a czemu doktor zawsze naciska tam gdzie boli skoro wie ze tu boli ??

I gdzie jest słońce, kiedy śpi?[br]Dopisany: 13 Październik 2010, 12:13_________________________________________________No i dokąd tupta nocą jeż, też mnie to intryguje...

Opublikowano
  • Autor

-jaka jest róznica pomiędzy murzynem a piłką do kosza?

-piłki do kosza nie wolno kopać

-co ma czarny wspólnego z jabłkiem?

-obie te rzeczy dobrze wyglądają wisząc na drzewie.

-co oddziela ludzi od zwierząt?

-morze śródziemne.

-jak ocalić czarnego przed utopieniem się?

-zdjąć nogę z jego karku.

taki który ciężko przetłumaczyć:

-why beyonce always sings "to the left , to the left" ?

-because niggers has no rights

-jaka jest różnica pomiędzy murzynem a workiem z 70 kilo gówna?

-worek

-żyd i murzyn siedzą w samochodzie , kto prowadzi?

-policjant

-czemu czarni śmierdzą?

-żeby ślepi też mogli ich nienawidzieć

-jabłko i murzyn spadają z drzewa , co spadło pierwsze?

-jabłko , lina zatrzymałą murzyna.

-jak nazwiesz murzyna jedzącego gówno?

-kanibal

-jak nazwiesz czarnucha na rowerze?

-czarnuch

-czemu czarni mają takie długie koszulki?

-są dumni z zebranej bawełny.

-jak nazwiesz samolot pełny czarnych lecący do afryki?

-dobry początek

-gdy biały umrze i idzie do nieba staje się aniołem a kim staje się czarny?

-nietoperzem

-czemu są tylko szybcy murzyni?

-bo wolni są w więzieniu

-jakie są 3 różnice pomiędzy gównem a czarnuchem?

1-gówno jak się zestarzeje przestaje śmierdzieć i staje się białe

2-gówno nie ma aids

3-gówno wyszło z człowieka

-jak długo czarny wytrzyma noszenie w sobie gówna?

-9 miesięcy

-jaka jest róznica pomiędzy żydem a pizzą?

-pizza nie krzyczy jak się ją wsadzi do pieca.

-czemu meksykanie nie występują na olimpiadzie?

-bo ci którzy umieją pływać/biegać/skakać już uciekli do ameryki

-słyszałeś o meksykaninie który poszedł na studia?

-ja też nie

-czemu francuzi mają na fladze pomiędzy czerwonym i niebieskim białe pole?

-żeby podczas wojny łatwiej można było się poddać

-ilu żydów można wsadzić pod przysznic?

-tak wielu ilu dasz radę zagazować

-czemu żydzi mają takie wielkie nosy?

-bo powietrze jest za darmo

przychodzi mały żyd do ojca i mówi "tato daj mi 20 złoty" stary żyd na to zszokowany "15 złotych?!?! po co ci 10 złotych? masz tu 5 złotych" po czym dał mu złotówkę

Opublikowano

Troszkę, że tak powiem, rasistowskie :blink:

Opublikowano
  • Autor

no chyba Ty :naughty::decayed:

to sa czarne dowcipy :D

Opublikowano

Ale nadal nie odpowiedziałeś na moje pytanie: po co Terminator poszedł do łaźni? :blink:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

hmm no a po co chodzi sie do lazni ??

Opublikowano

No ale Terminator się nie pocił :no:[br]Dopisany: 13 Październik 2010, 12:44_________________________________________________BTW, kolejny fajny avatar :naughty:

avatar27_9.gif&t=1

Opublikowano
  • Autor

jak sie nie pocil :) no to poszedl popatrzec na laski

Opublikowano

No ale Terminator się nie pocił :no:[br]Dopisany: 13 Październik 2010, 12:44_________________________________________________BTW, kolejny fajny avatar :naughty:

avatar27_9.gif&t=1

kimi, co to znaczy to BTW ???????????????

Opublikowano

No ale Terminator się nie pocił :no:[br]Dopisany: 13 Październik 2010, 12:44_________________________________________________BTW, kolejny fajny avatar :naughty:

avatar27_9.gif&t=1

kimi, co to znaczy to BTW ???????????????

BTW = By The Way = "a tak przy okazji..."

:decayed:

Opublikowano
  • Autor

co raz slabsze te avatary ... :)

Opublikowano

co raz slabsze te avatary ... :)

Sory, ale jeśli ONA dla Ciebie jest "słaba":

evaforaudi.jpg

...to ja nie wiem...

Opublikowano
  • Autor

no jasne ze slaba :) mam ladniejsza kobiete w domu :D

slabe w sensie na poczatku byly lepsze :P:naughty: :naughty: :naughty::decayed:

Opublikowano

wole tyl auta niz przod tej laski :gwizdanie:[br]Dopisany: 13 Październik 2010, 14:04_________________________________________________Seba pokaz chociaz fote zony bo jej nigdzie nie zabierasz :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.