Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5] alarm nie wyłącza się


slaw86

Rekomendowane odpowiedzi

witam

od niedawna jestem właścicielem A4(20,12)sprowadzony. i mam problem z alarmem za każdym razem jak otwieram drzwi z kluczyka bo z pilota nie działa włącza sie alarm i żeby go wyłączyć muszę otworzyć maskę i przy syrenie jest taki kluczyk przekręcam go i dopiero sie wyłącza. podejrzewam ze alarm nie jest fabryczny mam taki pilot do kluczyków http://img206.imageshack.us/my.php?image=0001730qd8.jpg może ktoś mi powie jak wyłączyć całkiem alarm, czy jest jakiś bezpiecznik do tego? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc, alarm na 100% nie jest fabryczny, mozesz sie upewnic po kodach wyposazenia, ktore znajdziesz w bagazniku na naklejce lub w ksiazecce serwisowej, czy miales wogole montowany alarm. poszukaj centalki, bezpiecznik mozliwe ze jest ale nie wszystkie alarmy go posiadaja, przyjrzyj sie syrenie, gdzie ida kable, po nich napewno dotrzesz do centralki, jezeli chcesz fajny alarm wspolgrajacy z naszymi niuniami to poszukaj na allegro za 300 mozesz juz znalesc wypasiony alarm ze scyzorykiem! Pozdrawiam Jocker01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

syrena jest nie przykręcona w ogóle, kabel od niej prowadzi do czarnej skrzynki pod maską w pobliżu przedniej szyby czy tam powinien być bezpiecznik żeby wyłączyć alarm ,czy może jest inna metoda? ? czasami jak zamknę kluczykiem to po zamknięciu co około 30sekund mrugnie awaryjnymi razem z dźwiękiem z syreny :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozwole podpiac sie pod temat. tez mzm problem z alarmem a dokladnie narazie chyba z sama syrena a chodzi o to ze: bylem na myjni i chyba do mojej syreny dostala sie woda bo po lilku minutach po wyjechaniu z myjni cos mi zaczelo trzeszcec z okolic silnika , po zatrzymaniu okazalo sie ze to syrena trzeszcy szumi jak stare radio i tak coraz glosniej, po uderzeniu na chwile przestalo i znow, trzeszczy niby pisczy,jakby troche wyje( obudowa syreny byla mokra). Wylaczylem ja za pomoca tego malego kluczyka i jezzde bez alarmu a drzwi zamykam z kluczyka. MAm plan wyjac ja, rozkrecic i zobaczyc co jest , moze czyszczenie lub suszenie pomoze,ale czy odpiecie tych przewodow ktore do niej ida nie spowoduje jakiejs usterki w instalacji samochodu?? nie chcial bym przypadkiem unieruchomic sobie auta,poki co da sie z tym jezdzic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

syrena poprostu zamokla i zrobilo sie zwarcie, auto mozesz zamykac bez problemu z pilota od alarmu,wlacz syrene z powrotem, moze juz bedzie dzialac, jak nie to poprostu zmien na nowa i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...