Jump to content

[ALL B5] Przedni grill częsciowo zasłonięty fabrycznie.

Norge10
 Share

Recommended Posts

Przedni grill w mojej A4 jest od wewnątrz prawie całkowicie oslonięty plastikową fabryczną osłoną . Tylko mała część jest odsłonięta na wlot powietrza do filtra powietrza i z drugiej strony troszkę. Ta osłona trzyma sie mocno i ciezko ja zdjąć więc zostawiłęm ją w spokoju, ale męczy mnie to bo ostatnio troche mi sie silnik przegrzewa i dobrze by było zrobic wiekszy wlot na powietrze tylko nie wiem czy to tak ma być czy nie.

Prosze o porady czy w Waszych audi tez jest takie rozwiązanie.

przy tym silniku już kilka razy widziałem taki gil. inie jest to żadna zimowa zasłona. tak po prostu jest. co do jej zdjęcia da sie, ale musisz z ciągnąc grill będzie ci wtedy łatwiej. musisz w kilkudziesięciu miejscach z ciąć takie zgrzania plastiku.

ale to przegrzewanie moim zdaniem to nie wina grilla. jak przegrzeje ci sie silnik sprawdź jaką temperatrę mają węże od chłodnicy.

moj grill tez nie jest w calosci azurowy, tak widocznie musi byc:)

jak chcesz mozesz podskrobac, powycinac otwory, ale tak jak gwerty pisze, grzania silnika to Tobie nie zlikwiduje, musisz przyczyne wyeliminowac, sprawdz plyn, weze od chlodnicy, moze termostat sie przycial