Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BLB] Lakier czarna perła-Bixy,LedyA6C6,FK..

Na jaki kolor pomalować 17" fele?(zimówki) 307 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na jaki kolor pomalować 17" fele?(zimówki)

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Bardzo mało,dwie godzinki roboty,tylko trzeba wycinać otwory na podłokietnik.:kwasny:

---------- Post dopisany 13-10-2012 at 12:27 ---------- Poprzedni post napisany 20-09-2012 at 21:41 ----------

Andrzej najlepsza jest chyba historiia mojej popielniczki i ramki :decayed:

Jednak świat jest mały moje graty z auta :shock3: u ciebie w autku :grin::facepalm: Daj cynk jak pojedziesz do Bartule :wink: i zrób w koncu grzanie d*p bo hemoroidów dostaniesz :polew::polew::decayed:

To mi nie straszne :grin: za to solar dach i ledziki bardzo ci się podobały :naughty:

ledy są piękne :slina:

A ja wiem po co Ty mnie na ten Śląsk zapraszasz :decayed: Ty mnie upijesz a koledzy wykręcą mi lampiony :grin:

domyślił sie :polew::polew::polew::polew::polew: ŻART

Opublikowano
  • Autor
Bardzo mało,dwie godzinki roboty,tylko trzeba wycinać otwory na podłokietnik.:kwasny:

---------- Post dopisany 13-10-2012 at 12:27 ---------- Poprzedni post napisany 20-09-2012 at 21:41 ----------

Andrzej najlepsza jest chyba historiia mojej popielniczki i ramki :decayed:

Jednak świat jest mały moje graty z auta :shock3: u ciebie w autku :grin::facepalm: Daj cynk jak pojedziesz do Bartule :wink: i zrób w koncu grzanie d*p bo hemoroidów dostaniesz :polew::polew::decayed:

To mi nie straszne :grin: za to solar dach i ledziki bardzo ci się podobały :naughty:

ledy są piękne :slina:

A ja wiem po co Ty mnie na ten Śląsk zapraszasz :decayed: Ty mnie upijesz a koledzy wykręcą mi lampiony :grin:

domyślił sie :polew::polew::polew::polew::polew: ŻART

A mimo to i tak Cię odwiedzę :wink:

Opublikowano
Bardzo mało,dwie godzinki roboty,tylko trzeba wycinać otwory na podłokietnik.:kwasny:

---------- Post dopisany 13-10-2012 at 12:27 ---------- Poprzedni post napisany 20-09-2012 at 21:41 ----------

Andrzej najlepsza jest chyba historiia mojej popielniczki i ramki :decayed:

Jednak świat jest mały moje graty z auta :shock3: u ciebie w autku :grin::facepalm: Daj cynk jak pojedziesz do Bartule :wink: i zrób w koncu grzanie d*p bo hemoroidów dostaniesz :polew::polew::decayed:

To mi nie straszne :grin: za to solar dach i ledziki bardzo ci się podobały :naughty:

ledy są piękne :slina:

A ja wiem po co Ty mnie na ten Śląsk zapraszasz :decayed: Ty mnie upijesz a koledzy wykręcą mi lampiony :grin:

domyślił sie :polew::polew::polew::polew::polew: ŻART

A mimo to i tak Cię odwiedzę :wink:

:thumbup1: Zapraszam wpadaj kiedy tylko ci pasuje :wink:

Opublikowano
  • Autor

Panowie a co sądzicie o takich felgach na zimówki :mysli: warto?

FELGI 17 5x112 AUDI A3 A4 A5 S5 S-LINE SEAT VW (2681246495) - motoAllegro

---------- Post dopisany 19-10-2012 at 19:46 ---------- Poprzedni post napisany 13-10-2012 at 21:14 ----------

Czas na mały serwis przed zimą :decayed:

przeglad.jpg

Oliwka+filtry,paliwa,powietrza,kabiny.

Opublikowano

Też mam taki zestawik :decayed: tylko poco ci oliwka z narmą 507 jak nie masz Dpf a

Opublikowano
  • Autor
tylko poco ci oliwka z narmą 507 jak nie masz Dpf a

:mysli:

Opublikowano
Też mam taki zestawik :decayed: tylko poco ci oliwka z narmą 507 jak nie masz Dpf a

Bo lubi, tak jak Ty wymieniać oliwe co 7kkm :decayed::grin:

Opublikowano
  • Autor
Też mam taki zestawik :decayed: tylko poco ci oliwka z narmą 507 jak nie masz Dpf a

Bo lubi, tak jak Ty wymieniać oliwe co 7kkm :decayed::grin:

Ciekawe z kąd to wiesz :whistling:

Opublikowano
Też mam taki zestawik :decayed: tylko poco ci oliwka z narmą 507 jak nie masz Dpf a

Bo lubi, tak jak Ty wymieniać oliwe co 7kkm :decayed::grin:

Ciekawe z kąd to wiesz :whistling:

Ja wiem więcej niż myślisz :naughty:

Opublikowano
  • Autor
Też mam taki zestawik :decayed: tylko poco ci oliwka z narmą 507 jak nie masz Dpf a

Bo lubi, tak jak Ty wymieniać oliwe co 7kkm :decayed::grin:

Ciekawe z kąd to wiesz :whistling:

Ja wiem więcej niż myślisz :naughty:

Pozazdrościłem Ci sprysków mgiełkowych i już zamówiłem w ASO jutro odbieram :decayed: tylko ta cena :facepalm:

Opublikowano

Ja też kupiłem ale na alledrogo i wczoraj już do mnie dotarły... :whistling: Nie szukałeś na allegro? :cool:

Opublikowano
  • Autor
tylko poco ci oliwka z narmą 507 jak nie masz Dpf a

Tej koleszko,dziś oliwka wymieniona przecież ten olej ma normy 504 00 i 507 00 to chyba dobry :whistling:

---------- Post dopisany at 21:39 ---------- Poprzedni post napisany at 21:36 ----------

Ja też kupiłem ale na alledrogo i wczoraj już do mnie dotarły... :whistling: Nie szukałeś na allegro? :cool:

Szukałem dwa dni i nic nie znalazłem :kwasny:

Opublikowano

Za jeden?! :shock3:

Opublikowano
  • Autor
Za jeden?! :shock3:

Niestety :kwasny: tak to jest jak się człowiek spieszy :whistling:

Opublikowano

Łoszzz qrrwa!! Ja nie wiem jak Ty tego szukałeś... :whistling::wink:

Opublikowano
  • Autor
Łoszzz qrrwa!! Ja nie wiem jak Ty tego szukałeś... :whistling::wink:

Widocznie źle wpisywałem w wyszukiwarke :kwasny:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.