Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Montaż klamki wewnętrznej z wersji angielskiej - ew. inne rozwiązania


letallec

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zastanawiam sie nad takim rozwiązaniem. Żona często wysiada i za każdym razem ja muszę otwierać tylne drzwi, bo tylko z mojej strony jest odpowiedni przycisk open/close. Czy jest podobne rozwiązanie do prawych drzwi? Czy jakimś rozwiązaniem może być montaż klamki i uchwytu z wersji angielskiej. Czy ktoś rezal podobne rozwiązanie? A może inne patenty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeciez dwukrotne pociagniecie wewnetrznej klamki otwiera dane drzwi.

Zgadza sie, ale nie otwiera dzwi tylnych :thumbdown:. A chodzi o to żeby żonka sama otwierała wszystkie drzwi, jak wyciąga dzieciaka z tylnej kanapy. Ciągle się złości że sama nie może tego robic w :audi: , a w Nissanie nie było z tym problemu. I ona i ja mieliśmy taki przycisk do blokowania i odblokowywania dzwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamontowanie klamki ze switchem jest mozliwe.sterownik centralnego zamka w prawych drzwiach powinien miec mozliwosc podlaczenia switchy sterujacych centralny zamek ( na schemacie elektrycznym jest taka opcja, ale ze schematami bywa roznie ja sie juz nacialem :> ) :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamontowanie klamki ze switchem jest mozliwe.sterownik centralnego zamka w prawych drzwiach powinien miec mozliwosc podlaczenia switchy sterujacych centralny zamek ( na schemacie elektrycznym jest taka opcja, ale ze schematami bywa roznie ja sie juz nacialem :> ) :mysli:

To wystarczy teraz kupic klamke lub caly boczek od anglika i kombinowac, co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli zalezy tobie na takiej opcji, bym probowal. mnie by wystarcza ze siegne reka 20cm w lewo od kierownicy :D do tego to uczucie władzy nad zamkiem ;) :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie lenistwo bierze górę :>. No i żona marudzi, że musi mnie błagać o otwarcie drzwi. To już się robi żenujące :evil:. [br]Dopisany: 28 Grudzień 2007, 23:29 _________________________________________________Poszukiwania na allegro rozpoczęte :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zmień kodowanie modułu komfortu i wyłącz całkowicie zamykanie po ruszeniu i tyle... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zmień kodowanie modułu komfortu i wyłącz całkowicie zamykanie po ruszeniu i tyle... :decayed:

NIEEEEE, ta opcja mi sie podoba. Brakuje tylko możliwości otwierania centralnego zamka od strony pasażera :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...