Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Czarny ciągnik Mabrothraxa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hej,

Przedstawiam wam drugie moje auto. Jest to traktorek w wersji Avant.

Audi A4 B5 Avant

:arrow2: Produkcja 1996 - modelówka 1997

:arrow2: Silnik AFN - 81 kW - 110KM - 235 NM

Wyposażenie:

:arrow2: Climatronik

:arrow2: El. szyby

:arrow2: El. lusterka

:arrow2: Tempomat

:arrow2: El. regulacja lamp

:arrow2: Domykanie szyb z pilota

Z większego wypasu to tyle. Reszta standard :)

W planach:

:!: Chips na 130-140 KM i około 300NM

:!: Gwint

:!: 17" felgi - zrobione :arrow2:

:!: Lampy US tył - czekają na montaż

:!: Lampy Przód S4

:!: Polerka lakieru

:!: Przyciemnienie szyb

I coś pewnie jeszcze dojdzie.

W najbliższym czasie auto czeka czyszczenie turbo i polerka lakieru. Ktoś może polecić jakąś dobrą firmę wykonującą polerkę mechaniczną?

07042011017.jpg

07042011018v.jpg

07042011019p.jpg

07042011020.jpg

Pozdro.

Opublikowano

ladniutka no nie powiem i bez relingow tak jak moja :decayed:

ale moze jakies fotki wnetrza bo koledzy napewno beda molestowac o wnetrze :?:

...Lampy US tył - czekają na montaż...skad zes se sprawil takie lampionki :chytry:

Opublikowano
  • Autor

Relingi to da się w ogóle jakoś mało boleśnie dołożyć? :decayed:

No wnętrze może jeszcze dorobię może nawet dziś jak dystanse w kołach pozmieniam i śruby.

A lampionki od koleżki, nie wiem skąd to wziął ale ma czasem różne graty :naughty:

Opublikowano

ja tam zawsze szukalem bez relingow bo taka chcialem :decayed:

moze w tym tygodniu wrescie dojde do tego (bo wrescie se aparat Qpilem :naughty: )aby mojego popierdalacza opisac :cool1:[br]Dopisany: 11 Kwiecień 2011, 12:53_________________________________________________a moze bys do planow se dodac pakiet chrom na szybki :wink4: ??

...jakby ten Qmpel mial jeszcze takie lampionki na zbyciu do polifta :kox: to sie zglaszam :cool1:

Opublikowano

wygląda jak mataowy lakier :decayed:

Opublikowano

bardzo ładne autko :good:

fajna felga ale tył mógłby być wyżej od przodu :wink4:

przednie lampy od s4? masz na myśli dzielone soczewy z przedlifta?

tylne us? chyba nie było takich :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Dzielone przedlifty raczej. A lampki US były na tyle, różnią się tym, że są trochę bardziej czerwone i są całe czerwone :decayed:

Opublikowano

US byly takie mial obrysowki z boQ lampy :naughty:

Opublikowano

hmm możliwe :decayed:

a co do przednich lamp to zastanów się nad poliftowymi :wink4: efekt jest lepszy, a dużo roboty nie ma :good:

Opublikowano

no polifty by mialy o niebo lepszy efekt tylko troszQ rezania przy kierunkach ale warto :wink4:

i byly takie US w ByPiuntkach :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Tam chyba ciąć blachę trzeba przy kierunkach prawda?

Opublikowano

no kawałek, to co to za problem?

Opublikowano

Eh te mity na forum :decayed:

Ktoś gdzieś przeczyta, że trzeba odciąć kawałek blachy. Drugi doda, że to kawałek błotnika i ludzie panikują :strachliwy:

a tak naprawdę to żadna filozofia i właściwie najłatwiejsza rzecz przy montażu lamp poliftowych.

EOT.

Fajne auto - felga + lekkie obniżenie i już jest ciekawie. Poza tym mój kolor :kox:

Opublikowano

armistead dokładnie, nic trudnego mi to zajeło ok 3-4 godzin z podłączeniem wszystko masz w warsztacie, schematy i jak ciąć :good: nie tylko Twój kolor armistead, tez mam taki :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Jak się uporam z turbawką to na pewno spróbuję :decayed:

Opublikowano

Pierwszy raz widzę taki lakier :):embarrassed: rzeczywiście tył mógłby być wyżej ... ale tak to zacnie

Opublikowano
  • Autor

Tył jest wyżej Panowie normalnie, na zdjęciach mam w bagażniku komplet opon z felgami i dlatego lekko siadł :D

A kolor to Vulcanschwarz W9 ! :good:

Opublikowano

a gdzie fotki jakiegos wnetrza hhyyy...?? :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.