Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Sety fidget & dutch & progressive.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam i zapraszam wszystkich forumowiczow lubiacych dobre electro i nie tylko

:naughty:

Secik wyciska siódme poty w waszych głosnikow :evil:

Polecam dla koneserow tego gatunku, a takze dla tych roztanczonych w tych klimatach :banan3:

OSTRZEZENIA: Glosne sluchanie tych setow moze uszkodzic sluch oraz wplynac nieodwracalnie na wasze mozgi!! :kox: :kox:

Pewnie wiekszoc mnie zbluzga za to ze jak mozna takiej muzki sluchac :decayed:

Sety beda sie pojawialy od czasu do czasu, jezeli oczywiscie sie spodobaja.

Lzejsza wersja: http://www3.zippyshare.com/v/90837799/file.html

I petarda :evil:: http://www44.zippyshare.com/v/57531604/file.html

P.S Sugestie i uwagi mile widziane :)

Opublikowano

ściągam i przetestuje na car audio :evil:

Opublikowano
  • Autor

Widze ze ciagle ktos sciaga sety, ale komentow na temat czy sie podoba nie ma :kox: :kox:

Opublikowano

Witam.Przyznam że pobrałem :gwizdanie: Znawcą w tej muzyce nie jestem,ale całkiem fajnie gra.Trzeba przetestować w autku w dłuższej podróży czy nie będzie męczące,ale po wstępie coś czuję że pedał w podłogę sam się ciśnie :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Basiwo ladne, wiec jak ktos ma "lepsze audio" to mozna poszalec :evil:

Opublikowano

przetestowałem na skrzynce w aucie :naughty:

piekny głęboki basik :slina:

jak masz więcej takich mixów to poprosze :good:

Opublikowano
  • Autor

przetestowałem na skrzynce w aucie :naughty:

piekny głęboki basik :slina:

jak masz więcej takich mixów to poprosze :good:

Jutro podrzuce linki do starszych, ale tez z "moca" :naughty:

Opublikowano

przetestowałem na skrzynce w aucie :naughty:

piekny głęboki basik :slina:

jak masz więcej takich mixów to poprosze :good:

Jutro podrzuce linki do starszych, ale tez z "moca" :naughty:

koniecznie :notworthy:

:decayed:

Opublikowano

Pierwszy ujdzie, ale ten drugi hiper super killing sałnd jest kiepski :)

Opublikowano
  • Autor

ale ten drugi hiper super killing sałnd jest kiepski :)

Why? :tongue4:

Opublikowano

Pierwszy ujdzie, ale ten drugi hiper super killing sałnd jest kiepski :)

chyba na walkmanie słuchałeś :decayed:
Opublikowano
  • Autor

Pierwszy ujdzie, ale ten drugi hiper super killing sałnd jest kiepski :)

chyba na walkmanie słuchałeś :decayed:

d4e190cae1c177c1b216d9d.th.jpg

Hehe, albo na tym :kox: :kox:

Opublikowano

Pierwszy ujdzie, ale ten drugi hiper super killing sałnd jest kiepski :)

chyba na walkmanie słuchałeś :decayed:

Nie chodzi na czym, po prostu bylo nudne. :decayed:

(ID3 taga w mp3 przeczytalem i zastosowalem sie do wskazowek) :wink4:

Opublikowano

A i jeszcze jedno :) sluchanie na sluchawkach po to zeby lepiej slyszec. Ok, z tym ze ta wg mnie gorsza mp3 ma tylko 192 kbps :)

Opublikowano

A i jeszcze jedno :) sluchanie na sluchawkach po to zeby lepiej slyszec. Ok, z tym ze ta wg mnie gorsza mp3 ma tylko 192 kbps :)

Ja tam nawet nie wiem co oznacza tytuł tego tematu :polew: :polew: :polew:

Ale jeśli to jest to czego miałem okazję słuchać w drodzę do BT jadąc z bajkiem to dziękuje :D :D :D

Opublikowano

Rozumiem i szanuje gust każdego człowieka, ale osobiście po 10 sekundach słuchania tego chciałem popełnić samobójstwo. Na szczęście przycisk stop był blizej niż nóż :)

Rooney ale nie łam się Justin Bieber...... ją bym z chęcią zabił :)

Opublikowano

ja ściągnąłem ten drugi set i powiem, że dla mnie za słaby :thumbdown: nie słuchałem na żadnym profi sprzęcie ale i tak to by nic nie zmieniło :przebiegly: wolę Pendulum i Deadmau5 :good:

Opublikowano
  • Autor

ja ściągnąłem ten drugi set i powiem, że dla mnie za słaby :thumbdown: nie słuchałem na żadnym profi sprzęcie ale i tak to by nic nie zmieniło :przebiegly: wolę Pendulum i Deadmau5 :good:

Wszystkich gustow nie zadowolisz :tongue4: Ale czy set jest kiepski? Hmmm. No tiesto to ze mnie nie jest ale jakos daje rade hehe :kox:

Opublikowano

Wiesz muza może i dobra ale to nie dla mnie :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.