Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Proszę o analizę logów (turbo nie ładuje)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

VAG wywala mi te dwa oto bledy "519, 575"

Tutaj logi:

4eeaefaedbfbade7m.jpg

4d1b7cb254c8d4b2m.jpg

I teraz pytanie czy to N75 do wymiany?

Z gory dzieki za odpowiedz

Opublikowano

N75 działa. Poszukaj najpierw nieszczelności.

Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj podpiolem VAGa ponownie i doszedl kolejny blad:

VAG-COM Version: Release 311.2-N

Control Module Part Number: 028 906 021 CE

Component and/or Version: 1.9l R4 EDC 00SG 0803

Software Coding: 00002

Work Shop Code: WSC 06335

4 Faults Found:

00519 - Intake Manifold Pressure Sensor (G71)

28-10 - Short to B+ - Intermittent

00575 - Intake Manifold Pressure

17-10 - Control Difference - Intermittent

01265 - Exhaust Gas Recirculation Valve (N18)

31-10 - Open or Short to Ground - Intermittent

17978 - Engine Start Blocked by Immobilizer

P1570 - 35-10 - - - Intermittent

Ten ostatni to wiadomo, problem z imo ale 1265?

Co to oznacza?

Opublikowano

Nie odpinałeś czasami pokolei wtyczek, na pracującym silniku. :mysli:

Opublikowano

Zrób logi grupy 003, 008 , 010, zobaczymi ile faktycznie kręci turbiną.

Opublikowano

Ta grupa 11 to wygląda jakbyś logi robił na notlaufie, albo w czasie robienia logów przeszedł w tryb awaryjny.

Opublikowano
  • Autor

bo tak sie wlasnie dzieje.

Zawsze okolo 2500 obr/min na 4 biegu samochod przelacza sie w tryb awaryjny....

Opublikowano

bo jest za niskie ciśnienie doładowania, napisałem które grupy jeszcze trzeba zrobić , może coś się z nich wyczyta

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

jak bede mial chwilke i warunki zrobie te logi i wrzuce :)[br]Dopisany: 04 Styczeń 2008, 21:31 _________________________________________________Wiec tak Grupa 10

228134ca238387a8m.jpg

Grupa 8

228134ca238387a8m.jpg

grupa 3

228134ca238387a8m.jpg

Z gory dzieki :)

Opublikowano

wszystkie wstawione przez Ciebie logi dotycza bloku [010] ... :confused4:

stawiam na dziure jak stodoła .... :naughty:

Opublikowano

Obejrzyj gumowe łaczniki na drodze powietrza pomiędzy turbiną , intercoolerem i kolektorem dolotowym.

Gdzieś musi być pęknięta guma i ślady rozbryzganej mgły olejowej.

Dziura jak cholera.

Opublikowano

dziura ....

Opublikowano
  • Autor

Wiec tak, przeszukalem wszystko...

olej znalazlem na laczeniu tych dwoch rurek:

f79f892c48cc1ddc.jpg

Pytanie nastepujace, widze ze jest szczelina dosc duza miedzy nimi, czy to bedzie wlasnie to, czy jest to norma.

Jezeli nie to to umieszcze ponizej jeszcze dwie fotki z silnika, i prosilbym o wskazanie co jeszcze ewentualnie sprawdzic..

PS. wiem jestem noob :P

315b4012c80b3669.jpg

5e7e77a2ba5ca69c.jpg

Opublikowano

Przewód od N75 do turbo wygląda bardzo kiepsko jakby był juz bardzo wyrobiony, albo pekniety przy samym zaworku turbo.

Sprawdziles go??

Opublikowano

Wiec tak, przeszukalem wszystko...

pomacaj jeszce druga strone [tam gdzie jest IC], przewod z dołu turbulum az do kolektora ....

Opublikowano

Kiedyś pisałem jak jak szukać dziury, odpinasz rure przed kolektorem,zatykasz ,dodajesz gazu(byle nie cegłą),i słuchasz gdzie sapie. Na zdjęciu to wąż odmy, dziwne że jest w oleju, jakby srało pod wiatr.

  • 1 rok później...
Opublikowano
  • Autor

odkopuje stary temat ale dopiero teraz mialem czas zeby sie zabrac za to...

znalazlem dziure pod ta przeplotka, czy to moze byc powod?

r3lxocpykmmi8cq8ca.jpg

Opublikowano

nie ...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.