Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Punkty Karne - pytania.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Czy ktoś się może orientuje jak to teraz jest po tych zmianach??

Miałem ostatnio 14pkt :angry: (8 z nich dostałem jakoś rok temu) na moje nieszczęście wczoraj jak wracałem od kolegi z wesela to w Stalowej Woli już na samym wylocie 50m od znaku o końcu zabudowanego (niestety nie znałem okolicy i myślałem że jestem już poza zabudowanym bo jakieś pola i dwa pasy były :disgust:) nagrali mnie na kamerę (normalnie chamstwo w takim miejscu łapać no ale CH.... im w d*pę) dostałem 10pkt bo 108 na 50 było podczas pomiaru :wallbash:

Teraz na koncie mam już 24 pkt i nie wiem co mnie czeka :/

Próbowałem od rana coś poczytać ale nic nie mogę znaleźć nic konkretnego.

Nie wiem czy teraz dostanę pismo o jakiś egzamin czy dopiero jak dostanę kolejny mandat :mysli:

Czy ktoś może wie to teraz wygląda??

Opublikowano

Jeśli masz 24 to jeszcze nic się nie dzieje - 24 jest maksymalną ilością, gdybyś miał 25 wtedy już by było źle :wink4:

Po przekroczeniu maksymalnej ilości punktów można jeszcze ze 3 miesiące jeździć, zanim przyjdzie wezwanie do stawienia się na ponowny egzamin :polew:

Opublikowano

jak przekroczysz 24pkt to po kilku dniach przychodzi wezwanie z urzedu

Opublikowano

Podobno niemożna już zbijać tych pkt :disgust: prawda to??

Opublikowano

jak przekroczysz 24pkt to po kilku dniach przychodzi wezwanie z urzedu

oj chyba nie tak szybko :wink4: może zależy jeszcze gdzie, ale ja się nie spotkałem z tak szybkim działaniem jeszcze :wink4:

Podobno niemożna już zbijać tych pkt :disgust: prawda to??

Skąd taki pomysł? Jeszcze niedawno sam robiłem :kox:

Opublikowano

Jak to szukać bo pewnie będę musiał iść jeśli jeszcze będę mógł oczywiście :disgust:

Opublikowano

Zadzwoń do WORD'u (wojewódzki ośrodek ruchu drogowego) swojego :wink4:

Opublikowano

Dobra już wiem co i jak :gwizdanie:

300PLN i 6 najstarszych punktów spada

Można mieć 24 punkty (to max z jakim można jeszcze jeździć bez stresu że nam wezmą prawko przy pierwszej lepszej kontroli) :good:

Punkty otrzymane kasują się równo rok po ich otrzymaniu :gwizdanie: a mi 10.09.2011 anulują 8 z nich :notworthy:

Później pomyślę o kursie bo teraz się nie opłaca :disgust:

Opublikowano

Hmmm z 24 punktami można jeździć bez stresu? :gwizdanie:

Opublikowano

czy ja wiem, czy bez stresu :polew: jeden punkt i :siema: prawko :decayed:

Opublikowano

Pany czytajta zdania do końca :decayed:

Chodziło o to że nie wezmą prawka i że jeszcze szansa jest ^^

Opublikowano

Dobra już wiem co i jak :gwizdanie:

300PLN i 6 najstarszych punktów spada

Zależy gdzie.... w Gdańskim PORD-zie 350zł...

Można zbijać w jakim się chce nie koniecznie w własnym województwie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.