Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AWT] b5 1.8Tq Problem z moca:/

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Mam problem z moim 1.8Tq, a mianowicie brakuje mu mocy:/ wiem ze byly juz podobne tematy ale nigdzie nie objawialy sie tak jak u mnie. sinik pracuje rowno, nie szarpie , nie gasnie, pali na dotyk ale jak mu depne to zbiera sie jak zolw:/ ze spalaniem w normie. wymjenilem filtr powietrza i przepywomierz ale kopa wogole mu brak :thumbdown: podpinalem go i nie ma zadnych bledow... samochod ma przejechane 90 tys na 100% bo mam od nowosci

Opublikowano

jesli masz go od nowości to wiesz co bylo robione,,,, zapytam tylko w jaki stanie są swiece przewody wn, filtr paliwa

a raczej kiedy ostatnio byly robione

czasami takie rzeczy robią "dużą różnice"

Opublikowano
  • Autor

swiece byly wymienione jakies 25tys km temu tak samo przwody i filtr paliwa:/ chyba ze siadly ale watpie. w tygodniu wyminie je jeszce raz ale watpie zeby pomoglo

Opublikowano

moze sie wstrzymaj....

cos tu dziwnego sie dzieje....

najlepiej bylo by zrobić logi chyba

Opublikowano

Zatkany katalizator.

Opublikowano
  • Autor

dzieki zobacze co z tym katalizatorem , moze pomoze :bicz2:

Opublikowano
  • Autor

oleju ani grama nie bierze. turbo jest raczej w porzadku. najgorzej to jest przy wiekszych predkosciach:/ na 5 przy 160 puchnie ... a zanim sie rozbuja do tych 160 to trzba troche czasu :/

Opublikowano

przy turbo jest taka gruszka zwana westergate odpowiada za cisnienie doladowania,ustawia sie poprzes dokrecenie lub odkrecenie srubki moze nie byla zakontrowana poluznila sie i rozlegulowalo sie doladowanie,zeby to sprawdzic trzeba sie troszke naginnastykowac bo ta sruba znajduje sie pod kolektorem ja bynajmniej mialem kiedys taki wlasnie przypadek....

Opublikowano
  • Autor

kurcze jakos nie moge tego znalesc :confused4: a jak to wyglada?? dzieki za pomoc :a4fan:

Opublikowano

Fabianooo a dawałeś przepustnice do czyszczenia to tez moze byc przyczyna jezeli jest zabrudzona.

Przepływomierz??

Opublikowano
  • Autor

nie czyscilem . a dzisiaj rano troche obroty mi spadaly ale pozniej sie uspokoil... wyczyszcze katalizator, przepustnice i zobacze co sie bedzie dzialo :audi:

Opublikowano

stawiam na katalizator. Wywal i wstaw rurkę lub uniwersalny. Stary możesz sprzedać i w przypadku rurki zarobisz jeszcze na tym a jak wstawisz uniwersalny to dopłacisz z 50-100 zł

Opublikowano

nie czyscilem . a dzisiaj rano troche obroty mi spadaly ale pozniej sie uspokoil... wyczyszcze katalizator, przepustnice i zobacze co sie bedzie dzialo :audi:

Jak przeczyścisz to daj znać czy będą zmiany bo ja też nie długo muszę z tym zrobić.

Opublikowano

katalizatora się nie czyści, conajwyżej wywala się wkład ceramiczny

Opublikowano

to jest przy tej gruszcze taka sruba zagwintowana na ktorej sa nakretki zakontrowane, tego nie zobaczysz dopuki nie scigniesz turbo albo kolektor wydechowy, najlepeij sciagnac turbo i zawiesc do zakladu zeby sprawdzili doladowanie lub tez mozna sprawdzic poprzez zegar do tego sluzacy na samochodzie bez demontowania turbo- lecz jednak malo ktory z mechanikow ma taki sprzet :/

Opublikowano
  • Autor

chyba sam sie nie bede w to bawil :decayed: podjade do warsztatu zeby mi spr. doladowanie. Wielkie Dzieki mareks84 :a4fan:

Opublikowano

no sprawdz doladowanie,sam ostatnio to u siebie robilem i robi sie to naprawde bardzo prosto, powinno byc w granicach 0.6-0.7 bara i najlepiej zeby ani wiecej ani mnie u mnie ciut wiecej wykazalo czyli trzeba troszke podregulowac. Musze sciagnac turbo i dac do zakladu gdzie naprawiaja turbo wystarczy podkrecic srubke i ustawia mi idealnie na 0.6 pozdrowka :audi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.