Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHH] Dobry lakiernik z okolic Jaworzna poszukuje


GAJOSTOMASZ

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, polecam gościa z Trzebini. Nie są tani, bo element ok. 450zł, ale malują bardzo dobrze. Komora i pełen profesjonalizm. Z tego co wiem, malują dla ASO Citroena. Koledze malowali połowę S3'ki i był zadowolony, a kolega należy do mega-pedantów.

http://rembud.trzebinia.prv.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem a nawet z nim rozmawiałem i tez jest drogi cena zaczyna sie od 4500zł na dzień dobry .

Musze zobaczyć na żywo jak maluje bo rozmawiałem z nim tylko przez telefon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego

Starczały Ci nie polecam - partacz jakich mało - wiem co mówię. Pracuje u niego mój znajomy i oddałem kiedyś tigrę ( bo po znajomości) - do pomalowania maska - kolor nie dobrany, lakier wyszedł matowy cały samochód pięknie się prezentował z wyjątkiem maski - element malował 14 dni, codziennie było "już się za to zabrałem" a auto dalej stało nie tknięte. Koszt maski z 400 na 650 z, bo coś tam... Później oddałem samochód z polecenia blacharza z Dziećkowic do lakiernika Pana Stefana z Żor - duży zakład lakierniczy przy drodze na Skoczów. Gość z 3 dni oddał auto nie do poznania - perfekcja naprawdę pięknie pomalowana maska po raz wtóry, poza tym posprzątane, odkurzone -super byłem zadowolony. Teraz z audicą na poprawki też tam jeżdżę i jestem nadal zadowolony a do STARCZAŁY NIGDY W ŻYCIU!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no widzisz dobrze wiedzieć dzięki :tongue4:

A masz może telefon lub adres do niego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem wstanie ci epochytac lakierowanie w serwisie hondy w katowicach za fajna kase około 350zl 400zl element

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no widzisz dobrze wiedzieć dzięki :tongue4:

A masz może telefon lub adres do niego?

Jestem wstanie ci epochytac lakierowanie w serwisie hondy w katowicach za fajna kase około 350zl 400zl element

A ile by kosztowało za całą budę z wnękami drzwi, bo ponoć przy lakierowaniu całości liczy się taniej.

Jak dasz rade to napisz lub wyślij na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu chcesz malować wnetki drzwi?? no chyba że kolor ma byc inny , coś tam taniej zawsze jest , napisz czy chcesz zmienić kolor czy ten sam i jaki kolor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry Wujek-West28 że dopiero teraz pisze ale chwilowo miałem problem z netem i czasem.

Wnęki dlatego iż są troszkę zniszczone szczególnie tylne ( nie muszą być malowane całe wnęki).

Co do koloru to taki jaki jest oryginalny czyli czerwony nie metalik.

Napisz na PW ile za całość jaki czas oczekiwania i realizacji.Jak coś to napisz mi twój numer telefonu to zadzwonię i coś bardziej obgadamy sprawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko ok tylko abym mógł się zdecydować muszę wiedzieć konkretną cenę oraz jak chłopali robią dlatego proszę o nr. tel. abym mógł miejwięcej obgadać sprawę.[br]Dopisany: 16 Maj 2011, 23:51_________________________________________________

wszystko ok tylko abym mógł się zdecydować muszę wiedzieć konkretną cenę oraz jak chłopali robią dlatego proszę o nr. tel. abym mógł miejwięcej obgadać sprawę.

kolego Wujek-West28 robimy coś czy nie bo się nie odzywasz w tej sprawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...