Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Kontrolka airbag nie gaśnie - brak błędów na VAGu


kamilo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

W moim autku pojawił się problem, otóż gdy rano odpaliłem auto kontrolka airbagu nie zgasła po uruchomieniu silnika, świeci się cały czas...

Problem zauważyłem dziś rano, wcześniej było wszytko ok... Dodam też, że jakiś tydzień temu zauważyłem brak podświetlenia części zegarów, a dokładniej temp. silnika i stan baku paliwa.

Problem dotyczy A4 1.9tdi AFN 1997r.

Brak jakichkolwiek błędów na VAGu. Czy ten problem braku podświetlenia może mieć coś wspólnego z tą kontrolką airbag ? Gdzie szukać przyczyny ? W sieci wyczytałem, że może gdzieś się poluzowały jakieś styki i nie łączy, taśma kiery do sprawdzenia ? Dziwi mnie ten brak błędów na VAGu....

Co do braku podświetlenia, żarówka się przepaliła ? czy coś innego jeszcze może być ?

Dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o całą sytuację to wyciągni licznik przyjżyj się kostką czy nie są zaśniedziałe, wymień przepalone żarówki podłącz go jeszcze raz i zczytaj błędy VAG-iem, bo ciężko powiedzieć co sprawdzić jak nie wyświetla błędu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o całą sytuację to wyciągni licznik przyjżyj się kostką czy nie są zaśniedziałe, wymień przepalone żarówki podłącz go jeszcze raz i zczytaj błędy VAG-iem, bo ciężko powiedzieć co sprawdzić jak nie wyświetla błędu.

"psiknij" kostke wd-40 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiego VAGA używasz? Ja ostatnio wpadłem w dziurę i zapalił mi się kontrolka airbag. Na polskim vagu nie pokazało mi żadnych błędów i już się bałem, że będzie kłopot. VAG-COM 409.1 bodajże bez problemu pokazał i skasował błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiego VAGA używasz? Ja ostatnio wpadłem w dziurę i zapalił mi się kontrolka airbag. Na polskim vagu nie pokazało mi żadnych błędów i już się bałem, że będzie kłopot. VAG-COM 409.1 bodajże bez problemu pokazał i skasował błąd.

Vag-Comem vagowałem ale starą wersją A81, jutro jeszcze podepnę 311-2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vag-Comem vagowałem ale starą wersją A81, jutro jeszcze podepnę 311-2.

311-2 ciekaw jestem co pokaze :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączyłem i to samo.... czyli brak błędów :mysli: Trzeba rozbierać zegary...

niestety bedziesz zmuszony :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...