Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] Mój czarny zetor

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bryka lux :wink: tylko pomyśl o lampach polift na przód :naughty:

---------- Post dopisany at 18:27 ---------- Poprzedni post napisany at 18:25 ----------

i cały czas mnie gonisz :grin: w sygnaturze :whistling:

Opublikowano
  • Autor

Jednak brakuje koników :doh:

Opublikowano
Jednak brakuje koników :doh:

to bierz się za serducho :wink: fajny Audik :thumbup1:

Opublikowano

dołóż mu ze dwa źróbki.:naughty:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

I jedną "Naszą Szkapę" :grin:

---------- Post dopisany 09-02-2013 at 14:14 ---------- Poprzedni post napisany 22-12-2012 at 00:39 ----------

Małe VT przed sezonem. :whistling: Jakieś pomysły?

siara.jpg

Opublikowano
I jedną "Naszą Szkapę" :grin:

---------- Post dopisany 09-02-2013 at 14:14 ---------- Poprzedni post napisany 22-12-2012 at 00:39 ----------

Małe VT przed sezonem. :whistling: Jakieś pomysły?

http://s17.postimage.org/qwb5vkdgv/siara.jpg

halogeny w zderzak :decayed:

Opublikowano
  • Autor

A lampiszony ciemne, czy ori? Obrys obowiązkowo :wink:

Opublikowano

ciężka sprawa i to fajne i to fajne. Ja jak u siebie rozklejałem lampy biłem się z myślami czy malować czy nie i pewnie pomaluje następnym razem jak obecny wariant się już znudzi :wink:

Opublikowano
A lampiszony ciemne, czy ori? Obrys obowiązkowo :wink:

biale bym dal:wink:

Opublikowano
  • Autor

Widziałem że Gwerty miał też białe w ofercie :wink:

Opublikowano

gleba koniecznie:decayed:

Opublikowano

Dokladnie na glebe go i mysl z tymi bialymi lampami moze byc ciekawie

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Oj chętnie..... Niestety warunki nie pozwalają :facepalm:

---------- Post dopisany 20-02-2013 at 23:36 ---------- Poprzedni post napisany 10-02-2013 at 14:41 ----------

Mała sesja po spocie

IMG_7600.jpg

IMG_7593.jpg

IMG_7586.jpg

IMG_3547.jpg

---------- Post dopisany 21-02-2013 at 20:39 ---------- Poprzedni post napisany 20-02-2013 at 23:36 ----------

Dziś jeszcze grill poszedł na czarno.

IMG_3552.jpgIMG_3553.jpg

Opublikowano

Witam :hi: mam pytanie......ten efekt dają jakieś żarówki czy xenon jest?? A jeśli chodzi o :a4fan: to miłe autko:wink:

Opublikowano
  • Autor

Nie, nie. postojówy 9 x smd taką niebieską poświatę dają- a miały być białe... :whistling:

Opublikowano

zetor dziś będzie??

:banan::banan:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Będzie, będzie :naughty:

---------- Post dopisany 18-03-2013 at 22:59 ---------- Poprzedni post napisany 03-03-2013 at 12:57 ----------

Wpadła folia czarny carbon, więc chwilę zabawy było :decayed:

IMG_3575.jpg

Opublikowano

Taki sam lakierek jak u mnie :decayed: Fajna furaa :thumbup1:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

:wstydliwy:

:decayed:

---------- Post dopisany 29-05-2013 at 23:14 ---------- Poprzedni post napisany 19-03-2013 at 16:21 ----------

Wpadło kilka gratów :whistling:

Błotnik w końcu rozdziewiczony :grin:

przed

IMG_3683.jpg

po

IMG_4003.jpg

IMG_4008.jpg

IMG_3679.jpg

Spowalniacze 288 czekają na montaż

Opublikowano

Kox jest z tymi swietlikami :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.