Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4rek

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam, panowie mam okropny problem dziś wymieniłem chłodnice w mojej A4 B6 2.4 170 km automat klima zalałem nowy płyn i chłodnica była gorąca ale wentylatory mi się nie załączyły i temp. poszla powyzej 90 z kratek waliło zimnym powietrzem czy cos robie zle jest jakas instrukcja odpowietrzenia??
  2. A4rek odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Kup zwykły buzzer na 12V
  3. Dokładnie potrzebne będą oporniki miernik w rękę mierzymy ile ohmów ma żarówka i dajemy pomiedzy + a - światła stopu rezystor z obu stron
  4. A4rek odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Pewnie czujnik prędkości na skrzyni biegów jak nie działa prędkość i przebieg. Kody błędów i bloki pomiarowe powiedzą wszystko Jeśli odległość liczy to podstaw licznik bo pewnie ktoś dostawał się do silniczkow a najlepiej vagiem błędy i self test licznika
  5. A4rek odpowiedział(a) na Yasieck temat w Audi A4 B5
    Tak, zapalają Ci się lampki i kładą wskazówki do końca i później wracają wchodzisz w 17 instrument-> 08 means block i analog test czy jakoś tak wez tez kodowanie i wrzuc ciag cyfr jaki masz ale najpierw zczytaj błędy
  6. Jeżeli masz ori central i ori kluczyk to możesz śmiało rozłączyć sterownik bo dawno nie działa. Jak miałeś dorobiony kluczyk albo masz dodatkowy pilot to pompka sterowana jest tym sterownikiem jeśli po odłączeniu sterownika nie zamkniesz samochodu trzeba kombinować dalej bo działa....hmmm sprawdź dokładnie czy zamyka się po ruszeniu czy wciśnieciu przycisku hamulca bo ja stawiam że to przez to Dioda nie działa bo spalona albo rozłączona a te 3 piny rozłączone to czujnik ruchu albo uderzeniowy jak po zapaleniu samochodu(ew ruszeniu) i naciśnięciu na hebel zamknie Ci się bryka to odetnij pomarańcz
  7. Zakupiłem ją w zeszłym roku w lipcu 1.8 ADR 125km 1995 kolor vulkanschwarz Wyposażenie: Klimatronik el.szyby 2x el. lusterka FIS radio audi delta głośniki nokia Abs centralny zamek airbag 2x alu 15" alarm skóra podłokietnik Zmiany: Montaż alarmu + zaprogramowane domykanie szyb Znaczki z tylnej klapy out Gril na czarno Smoked front (osobiście nie odczuwam różnicy w jeździe a zrobiło się ciemno co cieszy me oko) Zamieniłem się felgi za felgi na lato (brak funduszy na większe) Diody postojowe i podświetlenie tablicy LED Lampy tył II polift (zdjęcia jak zrobi się ciepło) Soczewki w miejsce halogenów + żarówki LED Zaciski na czerwono Ramka w przednim zderzaku out + tył w chromie Hak potrzebny więc go nie zdejmuje ale odmalowany na czarno Plany: Powoli na ile fundusz wystarczy planuje: Większa i szersza felga Gwint Kiera S-line Lampy przód polift zespolone najlepiej też odmalowane na czarno Lusterko od anglika Szyby w ciemno Białe ledy w wewnątrz Pare poprawek lakierniczych Było: Zima: Jest: Wszelkie sugestie i opinie mile widziane
  8. Skóra jest z sedana po fl do sedana przed w którym była składana tapicerowata kanapa i tak jak kolega mariuszbazar pisze są tam inne mocowania
  9. Witam Miał może ktoś okazje robić taką przeróbke ew ma jakiś link do tego typu przeróbki bo trafiła mi się piękna skóra za śmieszne pieniądze i myśle żę jest to do zrobienia tylko potrzebne jest troche czasu ale zanim coś zaczne kombinować to wole zapytać żeby później nie było
  10. Witam mam pytanie......ten efekt dają jakieś żarówki czy xenon jest?? A jeśli chodzi o to miłe autko:wink:
  11. ok, dziekuje za odpowiedzi przesłonka zostaje
  12. Dziękuje za odpowiedź Czyli jak wyjmę tą przesłone to nic się nie stanie??
  13. Witam, drodzy koledzy posiadam pewien problem musiałem zmienić lampe od strony kierowcy i kupiłem fajną lampke od kolegi z forum jednak znajduje się tam coś na kształt czapeczki która otacza żarówki i która z obu stron cała jest szara tak jakby straciła ten efekt lustra w moich lampach były piękne srebrne. A teraz do sedna.....pytanie mam czy strace przez to na widoczności?? Czy może lepiej je wyjąc zupełnie z obu?? Są tego jakieś konsekwencje?? Jeżeli zły dział to prosze powiedzieć gdzie bo jestem nowy a wydaje mi się że tu uzyskam odpowiedź
  14. Witam, od pewnego czasu jestem szczęśliwym posiadaczem Audi A4 B5 1.8 125KM pora więc by dołączyć do forum Pozdrawiam serdecznie, Arek

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.