Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BLB] Pokrowce na zwykłe taboreciki czarny srodek


jarku21

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów wiem ze wiekszosc mnie :polew: ale ja jednak sie uparłem i chce pokrowce jakies wrzucic co myslicie o czyms takim http://allegro.pl/pokrowce-szyte-na-miare-eko-skora-alcantara-i1562220076.html jak dla mnie to boki ta eko czarna a srodek jasniejszy alcantra i nici białe cos ala ori do tego jakies tam pikowania i przeszycia które ma w ofercie.Co myslicie o takim zestawieniu barw ? myslałem tez o czyms w brazie jakie wystepuja w audiczkach ale obawiam sie ze bedzie sie bardzo gryzlo z czarnymi boczkami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś coś takiego ? Naprawdę tak wyglądają na aucie ??

Ja mam fotele z dmuchanymi poduszkami i wysuwanym podparciem na uda. Nie wiem jak się one nazywają mają też lepiej wyprofilowane boki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście bym tego nie założył ale o gustach się nie dyskutuje. Idzie tam przecież zamówić jakie chcesz więc wydaje mi się żeby nie było :thumbdown: to całość czarna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja również bym nie założył tych pokrowców po roku do dwóch będzie eko-skóra pękać i jak na początku nawet by wyglądały to po tym okresie będą gorzej wyglądały niż te co teraz masz :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.pokrowcedoaut.com gosc mi wysłał linka do jego pełnej oferty :naughty:.

Zanim zakupie poczekam jeszcze troszkie moze ktos kto mial cos takiego sie wypowie jesli nie to ja niebawem wrzuce foty jak to bedzie u mnie wygladało :mysli:. A jesli chodzi o to pekanie to kiedys miałem takie uniwersalne chinczyki po 2 latach srodek sie wytarł :wallbash: boki byly idealne dlatego teraz mysle ze gdyby srodki z alcantry a boki z eko zrobił i biorac pod uwage jakosc to by nie było tak zle z wytrzymałoscia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...