Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Zmiana z 1BA na co?


marcuso86

Rekomendowane odpowiedzi

Z racji ze konczą mi sie amorki w moim 1BA a chciał bym nieco sztywniej i niżej chciał bym zmienic tez springi . Dylemat jest właśnie co wsadzić do tego auta ,czy szukać sprezyn z 1BE - tylko jakie amorki pod to bo mógłby ktos podać? Albo kupić springi eibacha -30 (znowu nie wiem jakie amory bilstein B6 troche kosztują) albo kompletne zawieszenie eibach pro system -30 za lekko ponad 2kzł?

Jeśli mam ori sprezyny 1BA WR 9 na przodzie a założe WR7 auto dużo mocniej pójdzie w dół niz zakładane 20mm????

Proszę o sugestie

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1BE bądź 1BV bym brał, amorki + springi[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2011, 19:57_________________________________________________http://allegro.pl/amortyzatory-i-sprezyny-audi-a4-8e0-s-line-p-i-t-i1547551955.html choć ostatnio czaki sprzedawał taniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1BE bądź 1BV bym brał, amorki + springi[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2011, 19:57_________________________________________________http://allegro.pl/amortyzatory-i-sprezyny-audi-a4-8e0-s-line-p-i-t-i1547551955.html choć ostatnio czaki sprzedawał taniej

Z allegro to tak nie wiadomo co? Czaki kolega z forum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tak łatwo znaleźć komlecik, który by idealnie pasował do auta. Kilka przypadków już było na forum, że mimo dobrze dobranych kategorii wagowych samochód nie usiał równo... :gwizdanie: Wszystko zależy od tego ile chcesz wydać kasy na nowe zawieszenie? :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojeździłem troche 1BE i powiem ze chciał bym coś takiego tylko gdzie takie cos wyrwac to ja nei wiem. Mogło by być jeszcze minimalnie niżej :) Ma ktoś założone eibach pro system -30 w B6?? Jak to sie sprawuje w porównaniu do 1BE?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem od czakiego teraz kika dni temu i wiem ze ma jeszcze jeden zestaw wystawiony na forum na sprzedaż, polecam Ci tamten zestaw cały ładnie powinno siąść. mi siadło minmalnie mniej z przodu ale moze troszke sie jeszcze ułoży. za to tył rewelka .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pakuj gwinta, duzo lepsza opcja niz zwykly kit...

Zależy kto co lubi... :cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko ja chce miec max -30 z racji ze smigam po całej polsce służbowo tym autem. A gwint z takim obnizeniem to raczej twardy bedzie. Zawsze mówią ze eibach jest komforotowy to własnie pytam o cały kit eibach pro system. Lub springi eibach + bilstein B6 ale to chyba drożej wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...