Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] B6 Cabrio...


Norbunio

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o jakieś sprawdzone propozycje do Cabrio.

Jednostkę już mam - pioneer, wzmacniacz 4 kanałowy też juz jest - u-dimension glow - nie jakaś rewelacja ale na same głośniki się nada. Do tego potrzebuję jakiś system na przód i coś w tylne panele. Bass w bagażniku odpada - nie chcę bo nie mam bagażnika i ogólnie nie chcę pakować się w koszta. Szukam fajnych głośników które nadadzą się do hip hopu i ogólnie zagrają ciekawie. JBL, Hifonics, Magnat itp odpada. Chętnie kupił bym coś Focal, JL Audio, Power bass oraz Audio System-podobno zajee***, słuchał już ktoś?

Do zorientowanych-jaką średnice mają fabryczne miejsca na głosniki, proszę o podanie wymiarów z przodu i z tyłu.

Próbowałem znaleźć coś na własną rękę ale jest za duży wybór i nie ogarniam tematu:)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie robiłem jeszcze b6 cabrio więc nie wiem jakie głośniki siedzą z tyłu.

Z przodu masz spore pole do popisu jeśli odpowiednio przygotujesz wrota.

GLOW nie jest demonem mocy, ale PB L-60C/60Cx bez problemu ciągnie.

Po szczegóły co do cen zapraszam na pw, gg... itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne te PB ? Cenowo ta marka wychodzi bardzo fajnie a nie ukrywam że do tego auta nie chcę wydawać zbyt dużo na audio.

Montaż i ew wygłuszenie chcę zlecić komuś kto się tym zajmuje na co dzień, sam nie mam czasu ani siły żeby się bawić w jakiekolwiek montaże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odświeżę temat wie ktoś jakie głośniki przychodzą na przód a jakie na tył w cabrio a4 ???

Z tyłu siedzą 16tki niestety nie pamiętam maksymalnej głębokości montazowej, ale w boczkach zawsze było sporo miejsca.

Z przodu to samo co w avancie/sedanie - 6,5"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przednich masz 13cm, avant z tyłu ma w drzwiach 16 cm a sedan ma w tylnej półce tez 16 cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...