Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AHU] Moja Audi ; )

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pare zdjec na dobry poczatek :)

Wyposazenie:

-2x elektryczne szyby (zamykane takze z kluczyka)

-2x AIR BAG

-elektryczny szyber

-podgrzewane fotele

-podlokietnik tylniej kanapy

-ABS

-elektryczne lusterka

- regulacja kierownicy

- regulacja świateł

Autko kupilem pare miesiecy temu i jestem conajmniej zadowolony :> musialem wymienic pare rzeczy takich jak klocki, tarcze tyl, nowy napinacz razem z paskiem, pompe wspomagania bo zaczela halasowac i narazie odpukac mam spokuj ;d Powiem tylko, ze jak narazie inne autka mi sie nie widza ;p i cos czuje ze zostane przy tej marce na dluzszy czas ;d

Planuje zrobienie paru modow, bo wersja jest dosyc uboga i trzeba by sie wyroznic wsrod tlumu a4 ;d , ale zobaczymy na pocztek felgi 16 potem moze swiatla tyl i troszke glebe zrobic bo wysoko dosyc :tongue4:

Zdjecie0118.jpg

Zdjecie0119.jpg

Zdjecie0120.jpg

Zdjecie0121.jpg

Zdjecie0123.jpg

Zdjecie0124.jpg

Zdjecie0125.jpg

Opublikowano

Seria bez klimy :thumbdown:

Opublikowano

trzeba by sie wyroznic wsrod tlumu a4

He racja. Ciesz się maszynką, jest z czego... :evil:
Opublikowano

Seria bez klimy :thumbdown:

nie mozna miec wszystkiego

ładna , modź!:)

Opublikowano

Jak na serie to w porząsiu ;)

Co do wyróżniania to poczytaj trochę, żeby nie było jakiegoś bat-mobilu :cool1:

:)

Apropo jakieś mody na tą chwile?[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2011, 20:37_________________________________________________

Seria bez klimy :thumbdown:

3-4miechy i po klimie :tongue4:

Co nie zmienia faktu, że czasem jest cholernie przydatna. No ale..da się;)

Opublikowano

AHH to nie jest.A na 16 feldze wsrod tlumu sie nie wyroznisz. :kox:

Opublikowano

Wyróżnisz się na felgach alu minimum 17", zmianie przednich lamp Depo jak i tylnych tylko ta seria bez klimy no ale ważne żeby Ci służył ;) a i zmień też boczne kierunki na białe :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

chcialbym wiele rzeczy zrobic, ale narazie mam niestety wazniejsze wydatki :confused4: mysle ze jakby zaczal od alu przynajmniej te 16 :tongue4: i swiatla tak jak wspomnial DiAMOND to juz bylby duzhy efekt :good: mysle ze w tym miesiacu alu znajde : ) ze swiatlami gorzej chyba ze okazje jakas znajde i sie nie bede mogl powstrzymac :decayed: powoli, powoli i zacznie fajnie wygladac :evil:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.