Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Wpływ subwoofera na samochód po wypadku


holsik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wlasnie odebrałem samochód po lekkim wypadku (tylne nadkole) i lakiernik stwierdził, zebym uważał z muzyką, bo juz miał przypadek, ze w tym miejscu robiły sie problemy u kogoś kto miał dobry sprzet. Teraz pytanie, ten koleś miał taki dobry sprzet w samochodzie, ze mu szpachla zaczela pekac, czy moze mechanik znalazł dobrą wymówke? :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na przodzie mam focal 165 k2p pod Helixem B2 tymczasowo, bo z pewnoscia bedzie cos mocniejszego , z tyłu jest RE AUDIO SE12 pod Steg k2.02 radio Clarion DXZ958RMC. Jutro koncze wygłuszanie wszystkiego matami Dynamat i bedzie test, oby lakier wytrzymał :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Jeśli dobrze obkleisz matami :naughty: to nic nie będzie, chyba że koleś dał 1cm-trową warstwę szpachli :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedz ! Dzis juz na spokojnie moge testowac :)

Winnym temacie pytałem o demontaż tylnej półki w sedanie, ale nikt sie nie wychyla z podpowiedzia jak to zrobic, moze ktoś z Was wie?

Pozdrawiam

tez przezyłem to w weekend. Wymieniałem głośniki w półce. Zaraz za oparciem kanapy od spodu półki masz takie 4 białe zatrzaski. Jak masz farta to wypychasz półke do góry one wyskakuja a potem ją wysuwasz w strone przodu samochodu. Ale najpierw odłacz przewód od dodatkowego stopa jeśli masz. Wyjdzie Ci tylko obicie na takiej dykcie a nie cała metalowa półka dla jasności.

Ja nie miałem tyle farta i połamałem 2 zaczepy ale i tak się dobrze trzyma :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie w b5 miałem 140dB i nic sie z lakierem nie działo, jedynie poodryskiwał sie na śrubach przy mocowaniu klapy ;)

Teraz w b6 chce miec w granicach 150dB wiec zobaczymy co będzie sie działo :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...