Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[A8 4.2] zaliczyłem rów :(

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Niestety stało się, pierwszy w życiu drobny wypadek

Wracałem do domu, za lasem na zakręcie było lodowisko, prędkość 65 km/h i naturalnie poslizg

Walczyłem ze 100 metrów ale praktycznie żadnego hamowania nie było, obruciło mnie tyłem i wpadłem do rowu (i tak dumny z siebie jestem że udało mi się w rów wjechać a nie w las po drugiej stronie)

Efekty są takie że cały zderzak szlag trafił, reflektory też, poza tym uciekł płyn chłodniczy (urwałą taką rurę po prawej wychodzącą z chłodnicy

Poduszki nie strzeliły, blacha nigdzie nie wgięta (oglądałem bardzo dokładnie)

niestety reflektory, zderzak, rura od chłodnicy (mam nadzieje że nie chłodnica) do wymiany..... :(

W związku z tym mam pytanko, może ktoś wie.....

Czy do D2 zprzed liftu (1994 rocznik) da się zapodać ten nowszy zderzak razem z nowszymi bixenonami (reflektorami) poliftowy (czyli >=98 rok) lub od D3??

I inne czy ktoś wie gdzie mozna te części jakoś sensownie dostać i za dość rozsądną cenę?

Opublikowano

Poszukaj na allegro tych części, Zderzak po lifcie może będzie pasował ale nie jestem pewien bo może4 mieć troszke inne mocowania.

Opublikowano

Spoko, na allegro juz patrzyłem, a z tym zderzakiem chciałbym wiedzieć na 100%, może ktoś jeszcze będzie wiedział

PS: na allegro głownie uzywki, a ja szukam (przynajmniej reflektorów) nowych, najlepiej od kogoś kto ma spore zniżki to obaj byśmy na tym interesie zarobili....

Opublikowano

Margoth pytaj na audi klubie, może pomogą

Opublikowano

Oczywiście że zapytałem, nawet wcześniej, tutaj większość A4, ale może ktoś z was ma jakies chody w ASO/Intercarsie itp....

Opublikowano

chyba najlepszym kumplem w tej sytuacji jest allegro... :thumbup:

Opublikowano

Mam kumpla w hurtowni części(wielicars czy coś takiego-hurtowna w wieliczce pod krakowem ;P ) ale wątpie żeby miał takie rzeczy, napisz mi na pw co chcesz oprócz reflektorów bo im wiecej tym lepiej, ja tez bym coś brał..

Jednak tam to głównie części mechaniczne i elektryka a lampy takie wyszukane wątpie by miał..

Jednak już pisze do niego smsa z zapytaniem..

Opublikowano

kolegi brat pracuje w Intercarsie, kupował u niego kilka części z ładnymi rabatami. napisz czego potrzebujesz to zapytam.

Opublikowano

Zderzak, mozliwe że kompletne reflektory (a mozliwe że tylko szkła bo na AKP mi powiedzieli że można same szkła wymienić)

Jakiś wąż od chłodnicy (lub mozliwe że cała chłodnica)

Osłona dolna od silnika

W sumie na razie zapytaj o zderzak kompletny do A8 D2 przed FL oraz osłone dolną silnika, bo pozostałe części to niewiadomo czy będą potrzebne

Dzięki wielkie z góry za zainteresowanie

Opublikowano

morgoth, a moze postarasz sie zrobic przod po lifcie przy okazji tego dzwonka? Lampy sa zespolone o ile sie nie myle i o wiele lepiej to wyglada

Opublikowano

Tak myślałem ale podobno bardzo duzo zachodu i rzeczy do zrobienia...

Poza tym bixenona i tak do 2000 niet, a podobno jak tylko peknięte szkła reflektorów to mozna same szyby wymienić - a tak to chyba u mnie wygląda bo oglądałem, zderzak ma inne mocowania po FL, cały pas przedni podobno trzeba wymieniać a to juz duże i zbędne koszta a auto będzie wyglądało jak przeszczep - nie ma sensu

Już wiem że robię jak było, reflektory albo naprawiam te albo przeboleje i kupię oryginały nówki i też zrobie w nich bixenon

Zderzak też zprzed FL kupię, a resztę to się okaże jak mechanior zaluka

Trochę boję sie o takie pierdoły jak spryskiwacze, silniczki regulacji, poziomowanie, czujniki parkowania - bo to dużo pierdół i nie wiadomo które dzwon udupił...

Opublikowano

Zarzuc jakies foty.

Opublikowano

Nie mam na razie fotek, auto u rodziny 85 km ode mnie, jak pojadę naprawiać to wezme aparat i porobie fotki...

[br]Dopisany: 2008-01-03, 08:18:51_________________________________________________Byłem w serwisie VW (Zasada) tak dla jaj zobaczyć ceny, niezły LOL

reflektor (jeden!) 6500 PLN

chłodnica 2200

rura wody 150

zderzak 2600

osłona silnika 700

buahahahhahahaaahhh!!!

Opublikowano

reflektor (jeden!) 6500 PLN

BiXenon do S-Klasy W221 nie kosztuje tyle... chyba miałeś na myśli 650 ?

Opublikowano

No coz, kupiles auto, do ktorego czesci nie byly i nie beda tanie.

Opublikowano

Tak mi podała babka w salonie, serio mówię

Może sie pomyliła

Ale to i tak nie ważne, bo są miejsca gdzie kupię te reflektory (jak wogóle będzie trzeba) za normalną cenę :P

Tak tylko napisąłem żeby pokazać jak daleko odjechane ceny są w ASO

Opublikowano

U kumpla w hurtowni intercars na stronie są jakieś MAGNETI MARELLI za 3.5 kafla :P A są i za 1000 ; ]

Wiec ta cena w ASO chyba dobrze podana..

Opublikowano

3500 sztuka?

Opublikowano

3500 sztuka?

Na to wygląda :naughty:

http://sklep.intercars.com.pl/

Tylko że to w opisie ma liczbe 2000 wiec nie wiem jak z kompatybilnością ; ]

Opublikowano

Ale ceny w ASO są z kosmosu, na allegro jest "deczko" taniej :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.