Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Oryginalne dywaniki gumowe


nobile

Rekomendowane odpowiedzi

ja dwa lata temu kupilem od, mmh sam juz nie wiem czy to byl ktos z klubu czy z allegro, co mial dojscie do nowych czesci audi/vw,

za przod 8D1061501 C041 i tyl 8D0061511 B041 zaplacilem 85przod+70tyl+ koszt wysylki35, ogolnie zaplacilem 345zl ale za dwa komplety,

jedyne co mi pozostalo to emaile od sprzedajacego,

pod adres email z ktorym pisalem; [email protected]

moze napisz pod ten adres czy ma jeszcze/ lub czy moze zalatwic, i jelsi ma to niech wystawi Ci poprzez allegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam z allegro Petexy dedykowane do A4 i jestem bardzo zadowolony. Chyba to niewiele się różni od ori.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam z allegro Petexy dedykowane do A4 i jestem bardzo zadowolony. Chyba to niewiele się różni od ori.

Ja też i jestem zadowolony :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Petexy są super oprocz dywanika kierowcy - jest za krótki pod pedałami i lubi sie w zimie sniegu nasypac. Poza tym :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No u mnie w ASO na stronie pisze ze cena detaliczna brutto kompletu (przód i tył) 168zł i za tyle z ukłonem bym kupił ale jak pojechałem to powiedział mi ze zamienniki ok 190 oryginalne gdzieś 2x tyle.. ręce opadają.. Te z aukcji to właśnie komplet ok 230-240 z przesyłką wychodzi. napisałem do tego gościa co podałeś e mail zobaczę co odpisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informuje że produkcja oryginalnych gumowych dywaników została zakończona, jeszcze gdzie nie gdzie można nabyć dywaniki na przód.

no tak, minelo juz 10 lat od ostatnego wypustu b5, ale chyba w magazynach jest jeszcze sporo ? a moze warto pomyslec nad zapasowym zestawem,mmh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...