Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Pytanie o muzyke navigation plus

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam w jakim formacie odtworzy mi nawigacja muzyke ? mam zmieniarke na 6 płyt jak to coś zmienia. W mp3 nie da rady tylko musze nagrać jako calość max 60min. na płyte CD da sie jakoś inaczej aby piosenek było wiecej na płycie ?

Opublikowano

rns-d sama w sobie nie ma żadnego odtwarzacza, czyta tylko płyty z mapami. jak masz ori zmieniarkę to tylko audio cd

ewentualnie możesz zamiast zmieniarki podpiąć jej emulator i będziesz wtedy miał mp3

Opublikowano

Można nagrać płyte CD w mono, wtedy podwoisz czas dostepny na płycie, kosztem jakości dzwięku :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Można nagrać płyte CD w mono, wtedy podwoisz czas dostepny na płycie, kosztem jakości dzwięku :gwizdanie:

Aż tak nie jestem zdesperowany ale ciekawa rada :good:

rns-d sama w sobie nie ma żadnego odtwarzacza, czyta tylko płyty z mapami. jak masz ori zmieniarkę to tylko audio cd

ewentualnie możesz zamiast zmieniarki podpiąć jej emulator i będziesz wtedy miał mp3

tak tak zmieniarka na 6 płyt oryginalna[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2011, 11:15_________________________________________________taki emulator 400zł to cóż chyba pozostaje mi nadal nagrywac po 60 minut na płyte heh

Opublikowano

Szukam tego artukułu ale znaleźć nie moge :disgust: było ładnie opisane jak to nagrywać, na bank był na portalu cdr-info ale ze 4 lata temu :disgust:

znalazłem tylko cos takiego

http://www.cdrinfo.pl/artykuly/over/

Opublikowano

Można nagrać płyte CD w mono, wtedy podwoisz czas dostepny na płycie, kosztem jakości dzwięku :gwizdanie:

Aż tak nie jestem zdesperowany ale ciekawa rada :good:

rns-d sama w sobie nie ma żadnego odtwarzacza, czyta tylko płyty z mapami. jak masz ori zmieniarkę to tylko audio cd

ewentualnie możesz zamiast zmieniarki podpiąć jej emulator i będziesz wtedy miał mp3

tak tak zmieniarka na 6 płyt oryginalna[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2011, 11:15_________________________________________________taki emulator 400zł to cóż chyba pozostaje mi nadal nagrywac po 60 minut na płyte heh

zawsze możesz sprzedać zmieniarkę, trochę dołożyć i kupić emulator :gwizdanie:

Opublikowano

emulator też ma ogranicznik do 6x99tracków :wink4: no ale to i tak nie to co 18tracków na jedna płyte CD :decayed:[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2011, 11:21_________________________________________________Jak chcesz juz maxymalnie wydusic płyte CD to mozesz używajac nero wykasować przerwy miedzy piosenkami i do tego zastosować crossfade na 7s, wtedy uzbiera sie miejsca na jeszcze jedna piosenke :decayed:

Fajny efekt piosenka nachodzi na piosenke bez wyraźnej przerwy, tak jak byś nagrał set audio :wink4:

Możesz też popróbowac z płytami 800mb i 870mb ale z nimi to zwykle wielka niewiadoma czy odtwarzacz prawidłowo rozpozna :thumbdown:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.