Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Uchwyt na kubek


lukaseq1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z uchwytem na kubek. od pewnego czasu jak sie schowa nie idzie go wyciagnac, cos go blokuje jakis brud moze albo cos. W jaki sposob mozna ten uchwyt wyciagnac ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam podobny problem z przodu uchwyt na kubek w mojej B7 Avant przycina się, jak uderzę w deskę nad uchwytem to wtedy się otwiera proszę o instrukcje co można z tym zrobić. Próbowałem popsikać wd 40 ale nic nie dało, jak można ten uchwyt wyjąć.Z góry dziękuje za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z uchwytem na kubek. od pewnego czasu jak sie schowa nie idzie go wyciagnac, cos go blokuje jakis brud moze albo cos. W jaki sposob mozna ten uchwyt wyciagnac ?

U mnie okazało się, że otwierająca spręzyna (wstążka zwinięta w rulon) wyskoczyła z zaczepów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja go wyciaglem i wsadziłem do gorącej wody z płynem do mycia naczen, uchwyt dziala jak nowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba uważać, żeby nic się nie wylało na niego, a w szczególności jakiś słodki napoik :naughty: bo później się klei niemiłosiernie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za filmik, ale z przodu osłona jest inna. Ja mam nawigację i nie wiem czy trzeba całość z nawi wyjąć czy da się w inny sposób to zrobić nie chcę za bardzo grzebać bo sobie tapicerkę poszarpie proszę o dalsze podpowiedzi, z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi jak się nieraz przyciął to wyciągałem przycisk awaryjnego i wtedy go podważałem żeby wyskoczył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję klubowiczowi dio, wyjąłem uchwyt na kubek i stwierdziłem, że mam pękniętą blaszkę która jest nawinięta na plastikowy wałek, może ktoś miałby do sprzedania taki wałek ze spiralą ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie problem polega na tym iz kubek sie nie otwieral jak go wyciagnalem to nie sklada sie do konca a i nie moge go wyciagnac z kieszeni zeby zobaczyc czy tam w srodku nic nie blokuje. podwazalem wszedzie i z kazdej strony i nic

a co najgorsze radia nie moge wyjac bo jakis poprzedni pajac montujac zestaw glosnomowiacy co powyginal i radio wychodzi tylko 1 cm

młotek i przecinak?? :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie problem polega na tym iz kubek sie nie otwieral jak go wyciagnalem to nie sklada sie do konca a i nie moge go wyciagnac z kieszeni zeby zobaczyc czy tam w srodku nic nie blokuje. podwazalem wszedzie i z kazdej strony i nic

a co najgorsze radia nie moge wyjac bo jakis poprzedni pajac montujac zestaw glosnomowiacy co powyginal i radio wychodzi tylko 1 cm

młotek i przecinak?? :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Uchwyt na kubek, tak jak w podanym linku wyżej podważasz tylko u góry, jednocześnie pociągając do siebie i powinien wyjść. A radio jak oryginalne, to spróbuj złapać po bokach i delikutaśnie szarpnąć, może to blachudra w środku jest podgięta i się podda :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wskrzesiłem swój uchwyt pod kubek :) Posiłkowałem się załączonym filmikiem z A6, jednak nie piłowałem prowadniczek, a jedynie przeczyściłem wszystkie 'jeżdżące' elementy beznzyną, a następnie kapkę oliwy :)

Poza tym,*że uchwyt nie wyskakiwał, miałem też problem z chowaniem go. Zawsze się zacinał, musiałem pomagać mu i chować dół uchwytu, żeby dało się zamknąć. Pilnikiem do paznokci wyszlifowałem troszkę otworki na dole uchwytu, które były troszkę zjechane, a między którymi jeżdżą cypelki odpowiedzialne za ruch uchwytu umożliwiający jego schowanie się. Tam również kapkę oliwy i uchwyt działa jak nowy :)

Największy problem miałem z umiejscowieniem spiralki z powrotem tak, żeby trzymała się na początku kasetki. Myślałem,*że jest na to jakiś specjalny patent, po prostu wystające blaszki trzeba na chama wbić*w szczelinki kasetki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jakiegoś powodu nie mogę zobaczyć co kryje się pod linkiem. Wywala mnie od razu do stanu niezalogowanego. Po ponownym zalogowaniu i kliknięciu w link znów wylogowuje.. Czy ktoś może mi podesłać zawartość linku?

---------- Post dopisany 09-11-2012 at 17:01 ---------- Poprzedni post napisany 03-11-2012 at 23:35 ----------

halo? Pomoże ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry za offtop

@ crasul

Ja tak mam z wieloma tematami i też nie mam pojęcia w czym problem (przed zmianą wyglądu forum na carbo nie zauważyłem takich problemów).

Przyłączam się do prośby o wyjaśnienie w/w problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...