Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A5 8T 1.8 TFSI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Taka ciekawostka, chciałem dokupic sobie koło dojazdowe bo jest miejsce i jakoś tak bezpieczniej będę się czuł nie mam zaufania do tych płynów, zadzwoniłem do ASO i uwaga:

felga 450 zł

OPONA 1670 zł

:wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

jesli jeszcze nie kupiles to http://allegro.pl/kolo-dojazdowe-19-5x112-audi-a4-s4-a5-s5-a6-i1600761763.html i 1600zl zostaje w kieszeni ;)

jest tego duzo na allegro

:hi:

ps. w aso czasem sie cos oplaca kupowac ale czasem zabija cena :)

przyklad 2silowniki do klapy toyta celica 91r 1100zl ;)

Opublikowano
  • Autor

Jak narazie to znalazłem na Allegro 2 szt. i to używane, ja mam 17' i okazuje sie że do A5 są dwa rodzaje :no:

Opublikowano

to sprawdź sobie numer cześci jaki potrzebujesz a potem dzwoń i pytaj.

Dwa rodzaje sa zapewne zależne od wielkości tarcz hamulcowych i zacisków... Ty masz 1.8 170 więc najmniejszy zacisk i tarcza będzie...

17 cali? to Ty masz ile mm tarcze z przodu? myśle żę max masz 320mm... ale obstawiałbym nawet na 312mm

p.s. ta dojazdówka z linka wyżje ma 19 cali więc jakich hamulcy byś nie miał to ci wejdzie.

Opublikowano
  • Autor

tzn?czym sie roznia te dojazdowki?

Tego to niewiem widziałem w ogłoszeniach "nowy model dojazdówki do A5" :mysli:

p.s. ta dojazdówka z linka wyżje ma 19 cali więc jakich hamulcy byś nie miał to ci wejdzie.

ale że co 19' mam załozyć w razie czego do pozostałych 17' za bardzo nie kumam :no:

Opublikowano

Tak mozesz wlozyc to nie ma znaczenia.Liczy się przecież wielkosc kola z opona czyli obwod a tu pewnie bedzie bardzo podobna.

Opublikowano

dojazdówki mają większa felgę, liczy się obwód całego koła...

obstawiałbym że są dwa rozmiary wynikające z różnic w obwodzie... np RS5/S5 z tył 265/30/21 to jednak co innego niż 235/40/18

Opublikowano

dojazdówki mają większa felgę, liczy się obwód całego koła...

obstawiałbym że są dwa rozmiary wynikające z różnic w obwodzie... np RS5/S5 z tył 265/30/21 to jednak co innego niż 235/40/18

Nie wiem co chciałes napisac ale tutaj chyba sa bledy.

265/30/20 a przy 18 calach powinno byc 245/40/18 i to jest odpowiednik.

Chyba ze nie skumałem a chodziło o cos innego...

Opublikowano

dojazdówki mają większa felgę, liczy się obwód całego koła...

obstawiałbym że są dwa rozmiary wynikające z różnic w obwodzie... np RS5/S5 z tył 265/30/21 to jednak co innego niż 235/40/18

Nie wiem co chciałes napisac ale tutaj chyba sa bledy.

265/30/20 a przy 18 calach powinno byc 245/40/18 i to jest odpowiednik.

Chyba ze nie skumałem a chodziło o cos innego...

ale właśnie nie chodzi o odpowiednik bo mówimy że są dwa rodzaje zapasówek i piszę że zależne to może byc od rozmiaru koła...przykładowo:

275/30 R20 ma inną wysokość koła i obwód koła niż 245/40/18 czy 225/50/17

Opublikowano

ale ty napisales 265/30/21 i nie wiem skad to wziales.

Obwod kola jest inny tylko przy RS5 ktore ma 275/30/20.

Opublikowano
  • Autor

Tu nie bedzie zadnej lipy :good:

Trzymam cię za słowo :wink4:

dzisiaj oddałem auto do serwisu na pierwszy przegląd, olej+filtry i jakaś akcja serwisowa wymiana

nastawnika wałków rozrządu, zobaczymy jak ceny w porównaniu do BMW :mysli:

Jedno co sie dowiedziałem to roboczogodzina w A4 a roboczogodzina w A5 to nie to samo, oczywiście na niekorzyść A5 :evil:

Opublikowano

ale ty napisales 265/30/21 i nie wiem skad to wziales.

Obwod kola jest inny tylko przy RS5 ktore ma 275/30/20.

jak wejdziesz w konfigurator przy oponie błędnie widnieje 275/30 R21 a przy feldze R20... stąd zapamiętałem 21..

Ja już zakupiłem dojazdówke: http://moto.allegro.pl/kolo-dojazdowe-rezerwa-felga-audi-a5-s5-8t-a4-s4-i1598175456.html

A wy mi tu opowiadacie że bedzie lipa :angry: :angry: :angry:

i będzie cacy... nie sądze żebys jakikolwiek problem miał

Opublikowano
20110510241.jpg
Opublikowano

ale że co z tym A5 i felgami lambo?

Opublikowano

No a plastik w bagazniku na koło zapasowe?

Przeciez przy zestawie wyglada to inaczej..

Jak chcesz koło tam zamontować? :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.