Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A5 8T 1.8 TFSI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no trzeba kupic ten kosz styropianowy albo śrube do dokręcania do podłogi, w zależności co wystepowało w tej A5

Opublikowano

wydawało mi się że jak się kupuje styropian to w komplecie z resztą... ale jesli oddzielnie to fakt i styropian i śruba... no i jeszcze ten pasek spinający klucze itp

Opublikowano
  • Autor

Śrubę plastikową mam i piankę, zobaczymy jak przyjdzie dojazdówka będziemy dopasowywać.

Opublikowano

to ja tez to mam...no to czekam na info i fotorelacje bo sam musze kupic zapasowe kolo

Opublikowano
  • Autor

Dojazdówka już w bagażniku, nie do końca pasuje idealnie w miejsce na koło zapasowe to znaczy po dokręceniu tej plastikowej nakrętki koło wydaje sie troszke lużne, ale ogólnie jest git ciekaw jestem jak to wygląda orginalnie. :mysli:

DSCN1306.jpg

DSCN1307.jpg

Koło jest osadzone bez tej czarnej osłony ze zdjęcia nr.1

DSCN1308.jpg

Opublikowano

odśwież ta felge bo w takim aucie... rdza na zapasie :sick3:

Opublikowano

No miał byc nowy ten zapas.. :sick3: a tu rdza..znam tego sprzedawce..troche siara...

Ja mam dokładnie tak samo w bagazniku.Trzeba kupic inny styropian z miejscem na windę etc...

Zapytaj klimka moze ma...

Dzięki za fotki :good:

Opublikowano
  • Autor

No miał byc nowy ten zapas.. :sick3: a tu rdza..

Tak to jest na Allegro :angry: dla niektórych słowo "nowe" można interpretować na różne sposoby :mysli:

Opublikowano

No miał byc nowy ten zapas.. :sick3: a tu rdza..

Tak to jest na Allegro :angry: dla niektórych słowo "nowe" można interpretować na różne sposoby :mysli:

ale nie zareklamowałeś? miałes na zdjęciach taki nalot? masz 10 dni na zwrot bez podania przyczyn chyba?

Opublikowano
  • Autor

Nie reklamowałem bo jutro jadę w trasę 700 km. i koło muszę mieć ze sobą sama opona jest nieużywana felga raczej też i to jest najważniejsze, jak wrócę to popracuje nad tą felgą.

Opublikowano

Zastanawia mnie tylko jedno..jakby tego nie liczyc to kolo ma inny obwod niz fabryczne kolo z A5 obojetne w jakim rozmiarze...założmy ze bierzemy tez 19 cali.Fabrycznie ma 255/35/19 czyli mamy 89,25 mm gumy nad felgą.

Tu jest 125/70/19 co przy takim samym rozmiarze felgi daje 87,5mm....czyli obwod koła jest inny..

To jak tego uzywac w quattro? :mysli:

Opublikowano

no raczej nie bardzo

Opublikowano

obróć te koło:) też tak miałem opróciłem i spoko tylko że w a4 ale myśle że podobne technologie

  • 3 lata później...
Opublikowano

bardzo ładny kolorek :) taki jak mój kocur :D

Edytowane przez bzyk21

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Bardzo fajna a5[emoji2]

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

  • 1 rok później...
Opublikowano

Witam

Żeby nie zakładać nowego tematu zapytam tutaj ,chodzi mi o bagażnik A5 po lifcie 2012 r jak to jest niektóre mają otwierany z tylną szybą a niektóre tak jak w A4 , czy jest to przypisane do ilości drzwi ?

Opublikowano

Coupé otwiera sie tylko bagaj a w sportback bagaj wraz z szyba tak jak w A7.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.