Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AVG] Czarnula (S4) 186 KM i 374Nm. Project in progress


Nelson

Rekomendowane odpowiedzi

Nie da rady niżej po Wrocławiu. Mój dojazd do pracy jest tragiczny, więc to jest optimum. Jeżdżąc na 18 czuję się jakbym jeździłbym wozem drabiniastym :evil:[br]Dopisany: 23 Maj 2011, 18:27_________________________________________________ET 35

To AIR montuj :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da rady niżej po Wrocławiu. Mój dojazd do pracy jest tragiczny, więc to jest optimum. Jeżdżąc na 18 czuję się jakbym jeździłbym wozem drabiniastym :evil:[br]Dopisany: 23 Maj 2011, 18:27_________________________________________________ET 35

To AIR montuj :naughty:

Szukam sponsora :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak nigdy nie lubiłem kombi ale to bym chciał mieć to mi się bardzo podoba kolor świetny koła pasują jeszcze szybki czarne i trochę niżej i git :slina::evil::shocked::blink::evil::hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ostatnim czasie wymienione zostało wiele rzeczy, o których nie wspominałem z braku czasu.

Co zostało zrobione:

- osłony przegubów wewnętrznych LOBRO

- wygłuszone drzwi przednie matami, dodatkowo nasmarowane zostały mechanizmy elektrycznych szyb

- pomalowane zaciski na czerwień meksykańską + kompleksowa regeneracja tylnych zacisków

- wymiana płynu hamulcowego na Motul RBF 660 temperatura wrzenia 325 C, normalny wrze przy 230 C

- uszczelka pod kolektorem dolotowym Elring oraz nowe śruby do kolektora

- uszczelka pod pokrywę zaworów

- Olej Motul 8100 xcess oraz wszystkie filtry (kabinowy MANN, powietrza MANN, paliwa MANN) od dzika

- płyn wspomagania FEBI

- wymieniony płyn chłodniczy G12

- przednie zawieszenie Master Sport

- trójnik płynu chłodniczego łączący blok silnika + pompę wody + chłodnicę oleju.

- uszczelki na pompie paliwowej

- wężyki przelewowe

- zregenerowano felgi Porsche i pomalowano na kolor seledynowy (drugi raz zakochałem się w tym aucie:kox:)

- wymienione opony na Vredstein Ultra Sessanta 225/40/18

- wysprzęglik sprzęgła ori CCCO oraz łapa docisku

- zamontowano rozpórkę dolną by Labiel

Z pewnością o wielu rzeczach zapomniałem, auto jest cały czas doinwestowywane, na montaż czeka tempomat, rozpórka górna i wiele innych gratów, które leżą w garażu. Auto smalcowane bardzo dobrymi jakościowo środkami uznanych firm.

163497_480962991973787_875287847_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ładnie zrób jakieś fotki w dzień bo jestem ciekawy jak się to prezenci w słońcu :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ostatnim czasie wymienione zostało wiele rzeczy, o których nie wspominałem z braku czasu.

Co zostało zrobione:

- osłony przegubów wewnętrznych LOBRO

- wygłuszone drzwi przednie matami, dodatkowo nasmarowane zostały mechanizmy elektrycznych szyb

- pomalowane zaciski na czerwień meksykańską + kompleksowa regeneracja tylnych zacisków

- wymiana płynu hamulcowego na Motul RBF 660 temperatura wrzenia 325 C, normalny wrze przy 230 C

- uszczelka pod kolektorem dolotowym Elring oraz nowe śruby do kolektora

- uszczelka pod pokrywę zaworów

- Olej Motul 8100 xcess oraz wszystkie filtry (kabinowy MANN, powietrza MANN, paliwa MANN) od dzika

- płyn wspomagania FEBI

- wymieniony płyn chłodniczy G12

- przednie zawieszenie Master Sport

- trójnik płynu chłodniczego łączący blok silnika + pompę wody + chłodnicę oleju.

- uszczelki na pompie paliwowej

- wężyki przelewowe

- zregenerowano felgi Porsche i pomalowano na kolor seledynowy (drugi raz zakochałem się w tym aucie:kox:)

- wymienione opony na Vredstein Ultra Sessanta 225/40/18

- wysprzęglik sprzęgła ori CCCO oraz łapa docisku

- zamontowano rozpórkę dolną by Labiel

Z pewnością o wielu rzeczach zapomniałem, auto jest cały czas doinwestowywane, na montaż czeka tempomat, rozpórka górna i wiele innych gratów, które leżą w garażu. Auto smalcowane bardzo dobrymi jakościowo środkami uznanych firm.

http://s23.postimg.org/6umnlmnrr/163497_480962991973787_875287847_n.jpg

nie graja z niczym te fele :kwasny:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...