Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Niebieski avant

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

no tak, była o tym mowa, ale mi chodzi o to czy oryginalne lampy xenonowe czy zwykle i dołożony hid [br]Dopisany: 26 Kwiecień 2011, 17:40_________________________________________________Bo niektórzy wstawiają cale lampy xenonowe, zamiast bawić sie w rezanie hida

poprzedni własciciel wstawil ale spryski oryginlane tak wiec jedyny plus to ze moge se popsiukac :naughty:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

no nowa furmanka o niebo landijesza od poprzedniej

i w koncu avant

jakies plany ?

  • 5 tygodni później...
Opublikowano
  • Autor

no juz dzialamy

tablice ala german style + wlepka zamiast oznaczen silnika na klapie

30062011455.th.jpg

a dokladne plany bedzie wiadomo po 16lipca

A wiec juz wszystko wiadomo i zaczynamy dzialac

zaiweszenie gwint juz zamowione wahacze w drodze wiec za jakis 1,5 tyg mam nadzieje ze juz wszytsko zagosci

Dzisiaj zajelismy sie ze Szwagrem :tongue4: lakirem i troche autko zostalo odswiezone

na maske i tyl poszlo pasta scierna i mleczko polerskie Auto Glym'a, i na calos G3 formula do rys i wosk meguiar'sa.

efekt zadowalajacy choc pewnie zniedlugo zostanie powtorzony

19072011462.th.jpg

19072011461.th.jpg

a i zapomnialem pochwalic sie nowymi wlepkami

elvispl.th.jpg

[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2011, 19:31_________________________________________________kózka bez rogów :tongue4:

25072011464.jpg

Opublikowano

Wszystko na plus oprócz naklejek :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Wszystko na plus oprócz naklejek :decayed:

jak uslyszyc Elvisa t tez takie bedziesz chcial :>

Opublikowano

Podoba mi się Avant bez relingów, może dlatego że się wyróżnia :gwizdanie:

Naklejki, jak kto lubi, ja bym u siebie nie dał, ale to Twoje auto i Tobie ma się podobać.

Lakier wydaje się ładnie odświeżony, jest różnica

Opublikowano

chlapaki zdejmij .... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

chlapaki zdejmij .... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

bedzie gleba to sie same wytra :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

zaczyna wyglądać ale gwint zamówiłeś :gwizdanie: :gwizdanie: ps odezwij sie luk na gadulcu..... :hi:

Opublikowano

dzisiaj dzien rezania :>

szczegóły wkrótce

dzien juz minol a fot dalej nie ma :gwizdanie: pochwalisz sie czy nie? :naughty:

Opublikowano

foty są na ACI :D

Opublikowano
  • Autor

no to musze sie pochwalic co wyrezalem w ostatnich dniach

1 obwodki grilli - czarny mat folia 3M- polecam swietnie sie rozciaga i ladnie formuje

zolte halogeny

03082011470.th.jpg

2 czerwone lampy tyl

03082011471n.th.jpg

3 lusterka pomalowane w czarny mat (folia bylo ciezko i zrezygnowalismy )

4 gwincior racelanda

bylo tak

02082011469.th.jpg

a jest takrotfl

07082011473.th.jpg

imag0091c.th.jpg[br]Dopisany: 04 Sierpień 2011, 20:05_________________________________________________prosze o opinie :gwizdanie:

Opublikowano

gwint :good: bo koza straszna była, lampy jak kto woli, ogólnie fajnie chociaż lubie jak kombi ma relingi bo tak to taka parówa :naughty:

Opublikowano

super teraz wyglada :kox:

Opublikowano

Ciasny glebiszcza zajebiaszcza :cool: Na plus :good: Jeszcze jakiś ładny laczek zapodaj i dystanse :notworthy:

Opublikowano
  • Autor

Ciasny glebiszcza zajebiaszcza :cool: Na plus :good: Jeszcze jakiś ładny laczek zapodaj i dystanse :notworthy:

sianka brak ale mysle na odswiezeniem tych co mam na jakis grafit :>

Opublikowano

Ciasny ale one takie zwyczajne są :gwizdanie: i na nich jeździ połowa Audic :cool1: Zapodaj coś oryginalnego coś jak Seba albo Rafał :naughty:

Opublikowano

Jakoś jeżdżę na moich już z 4 miesiące i jeszcze nie widziałem ani jednej audi na Rs6 w graficie.. :hi:

Opublikowano

Mlody chodziło mi o model a nie kolor :rolleyes::slina:

Spoko Ciasny rób według własnego uznania, ma się Tobie podobać :wink4:

Ja mam swoje zdanie, ale to tylko moje zdanie :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.