Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Niebieski avant

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Ciasny ale one takie zwyczajne są :gwizdanie: i na nich jeździ połowa Audic :cool1: Zapodaj coś oryginalnego coś jak Seba albo Rafał :naughty:

oj jakby $$$$ byly to juz zaraz by mi szwagier cos wynalazl z rantem :>

Opublikowano

No w końcu dobrze gadasz :afro: Ja też jestem zwolennikiem Ranciku :naughty:

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

rentgenem to pstrykałeś :mysli: , daj normalne :gwizdanie:

Opublikowano

fajnie wygląda :wink4:

Opublikowano

super wyglada :> i juz nie taka seria pod maska :naughty:

Opublikowano
  • Autor

super wyglada :> i juz nie taka seria pod maska :naughty:

no Tomku po cudownym dotniekciu mistrza Sagana od razu czuc te konie

dla tych co nie w temacie to lekki chip :tongue4: zwłaszcza przydatny podczas wyprzedzania :>

z nowych gratow doszlo :

* wycieraczki z ramionami pod areo

* galeczka z A3 sline - przerobiona na A4

Opublikowano

a ile teraz pod maską??

bo u mnie tez mały program zawitam i teraz jest juz 160PS :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

a ile teraz pod maską??

bo u mnie tez mały program zawitam i teraz jest juz 160PS :gwizdanie:

paliwa wystraczy na 150konikow :tongue4:

Opublikowano

ladne auto. Po swietak rzuce foty swojego sedana 2001r a dalem 25tys wyposazenie standard no +tempomat i skrzynia 6

Opublikowano

Słuszny kolor :good:

Opublikowano

Luki moze tu sie pochwalisz nowymi kolami? 19"x9j? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Luki moze tu sie pochwalisz nowymi kolami? 19"x9j? :naughty:

jeszcze nie gotowe opon jeszcze nie mam

ale prawdopodobnie bedzie jedyne a4 na tych alusach w IRL

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Posluchal sie szwagra to bedzie jedyny w IRL

TAK

felgi z bmw x5 19" 9J w trakcie przygotowan do malowania :tongue4:

05122011005.th.jpg

nowe gadzety dopiero dotarly na swoje miejsce

* kierownica b7 s-line, nowa skora by Raggus, poduszka od sieman-a WIELKIE DZIĘKI

* gałka s-line od a3

* ramiona pod wycieraczki aero

31012012043.th.jpg

31012012046.th.jpg

Opublikowano

dystanse zamowione, teraz tylko czekam az zamoiwsz opony, pomalujesz w koncu felgi i bedziemy ustwaic gewinde pod nowa felge

  • 5 tygodni później...
Opublikowano
  • Autor

nowy update

wskoczyly felgi od bmw kolor srebrny z dodatkiem opilkow, wiec ladnie sie mienia w sloncu

na przod wskoczyly dystanse 18mm i 20mm na tyl. przod felga rowno z rantem tyl lekko wystaje,opona 225/35/19

dodatkowo wziolem sie za oklejanie podsufitki ala alkantara i malowanie dekorów. rezulataty wkrotce

27022012064.th.jpg

24022012056.th.jpg

29022012072.th.jpg

Opublikowano

jak dla mnie to kapitalnie teraz wygląda gratuluje gustu :)

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

no i d*pa, x5-tek jak grzybow po deszczu, fotki z dubshed 2012 na 1-wszej stronie

Opublikowano

jakoś mi ta felga nie podchodzi, widziałem ją kiedyś na golfinie czwartej i jako tako wyglądała, ale tu widziałbym co innego

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.