Skocz do zawartości
IGNOROWANY

kolor roweru - pomóżcie w wyborze


ksiadz99

Która wersja kolorystyczna?  

  1. 1. Która wersja kolorystyczna?



Rekomendowane odpowiedzi

Pomóżcie mi w wyborze koloru roweru, bo już naprawdę nie wiem na co się zdecydować :decayed: chodzi o model CUBE AIM 2011 (co do modelu nie mam wątpliwości :wink4:), który wychodzi w dwóch wersjach kolorystycznych - linki poniżej. Czarnego widziałem i wygląda ok, ale bez szaleństw. We wtorek będę miał mozliwość zobaczyć ten drugi, a póki co wy się wypowiedzcie.

1# czarno-biały http://www.cube.eu/pl/hardtail/comp-series/aim-black-white/

2# niebiesko-biały http://www.cube.eu/pl/hardtail/comp-series/aim-white-black-blue/

PS

Dodam, że oba są w macie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niebiesko-biały fajnie wygląda wyróżnia się :kox: ja bym brał ten niebieski, wygląda mega fajne :gwizdanie: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarno-Biały.

W tym z niebieskimi akcentami jest za dużo białego koloru, który niestety szybko zaczyna szpecić rower- rysy, wgnioty, wytarcia od pancerzy, blaknięcie. Wiem coś o tym, bo miałem wcześniej białego Gianta i za nic w świecie nie mogłem go doczyścić ;) Na czarnym nie będzie tak widać wad lakieru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarno-Biały.

W tym z niebieskimi akcentami jest za dużo białego koloru, który niestety szybko zaczyna szpecić rower- rysy, wgnioty, wytarcia od pancerzy, blaknięcie. Wiem coś o tym, bo miałem wcześniej białego Gianta i za nic w świecie nie mogłem go doczyścić ;) Na czarnym nie będzie tak widać wad lakieru.

o tym zupełnie nie pomyślałem.. słuszna uwaga :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za opinie, w sklepie mialem przed soba oba, no i niebieski zrobil na mnie ogromne wrażenie :) poza tym mojej dziewczynie też bardzo przypadł do gustu więc taki wzialem :) temat do zamkniecia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...