Treść opublikowana przez deert01
-
Sąsiad nie sprząta i sika na klatkę
zglosic na policje do opieki spolecznej spoldzielni itd shit, z kazdym problemem mozna sobie poradzic wystarczy pomyslec moze niech sie niektorzy zastanowia zamiast sie zalic na forum
-
Jaki zegarek kupić?
to i ja cos napisze...Jako ze zagarkow mam kilka /pasja/ a zaczynalem od casio za mamusine pieniazki to radze wstrzymac sie miesiac,dwa, pol roku i dozbierac drugie 500zl lub nawet wiecej i kupic cos ori np. certina DS fajny sikor /jedyna jego wada to ze kazdy kto ma lekko ponad 1000zl kupuje wlasnie ja/ a podroby? boze bron przed brajtkiem za 300zl bo jesli spotkasz kogos kto ma na reku oryginal to cie wysmieje
-
Psiak-lubelskie.
ja tez mam labradora i za psa z dobrej hodowli musisz dac 1500-2000zl
-
Psiak-lubelskie.
rasowego pieska nikt raczej nie odda za drobna sumke,no chyba ze sytucja zmusi,poszukaj na forum interesujacej cie rasy psa organizuja takie akcje
-
Zakup przyczepy kempingowej
popytaj na karawaning.pl
-
kolor roweru - pomóżcie w wyborze
niebiesko bialy jest OK zreszta ten drugi tez,z doswiadczenia wiem ze bialy szybko zrobi sie szary jesli nie bedziesz nabiezaco go myl,ja teraz mam czerwono czarny i jest OK
-
Zakup psa-opinie posiadaczy różnych ras
tak jak inne duze psy tak i owczarek musi sie wybiegac,kuzyn ma rodowodowego i do tej rasy trzeba miec mocny charakter i reke i niestety z dobrej hodowli pies kosztuje nie malo
-
Zakup psa-opinie posiadaczy różnych ras
Co do labladorow- to ze niszcza w domu to normalne bo kazdy pies ktory zostanie sam i sie nudzi zrobi rozpierduche,co do agresji- agresywny labek w stosunku do ludzi a tym bardziej dzieci to wynik oszczedzania przez pseudo hodowcow i ich klientow,tzn. lablador w DOBREJ hodowli kosztuje min. 1500zl norma jest cena 2000zl , psy po 300-600zl to szczeniaki pomieszane w pseudo hodowlach i z tego nic normanego nie wyrosnie,reasumujac labek jak najbardziej do dzieci ale TYLKO z dobrej hodowli!
-
Jakie imię dla psa?
Axel
-
Imię dla kota :D
moze dexter?
-
Zakup zegarka dla ojca na urodziny
zdecydowanie polecam Breitlinga
-
Przyczepa, kemping
karawaning.pl i wszystko jasne
-
[INNE] Mondeo&vectra C
dzieki za odpowiedzi chyba zdecyduje sie na vectre z jakims fajnym wyposazeniem,
-
[INNE] Mondeo&vectra C
czesc jesli macie jakos wiedze na temat tych aut w okresu 2004-2007 to piszcie czy warto sie nimi zainteresowac
-
[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm
siemanko taka prosba mala- morzesz wrzucic fotki z poprzedniej strony tak zeby dalo sie je powiekszyc? \na fotosiku sie nie pojawiaja/ dzieki
-
Audi a4 b6 1.9 TDI vs Bmw 320d fl
To i ja dodam swoje 3gr. jako byly uzytkownik e46 320d. auto ogolnie spoko pod kazdym /no prawie kazdym/ wzgledem,jesli chodzi o 2.0d byl to najwiekszy blad jaki zrobilem kupujac e46. miesiac po kupnie padla pompa paliwa /auto bylo sprawdzane w serwisie przed zakupem/ regeneracja 2300zl , z doswiadczen jeszcze 2 znajomych ktorzy uzytkowali te silniki awarie pompy to typowa usterka tego silnika,jesli e46 to tylko benzyna lub 330d !
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam jestem ze swidnicy