Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] spryskiwacze szyb kaput:(


Qbas77

Rekomendowane odpowiedzi

witam

tak jak w temacie- w dniu dzisiejszym zaprzestaly wykazywac chec do wspolpracy(do tej pory wsio ok).jakies pomysly-mi przychodza do glowy bezpieczniki(nie sprawdzalem jeszcze) ewentualenie pompka(kolo ucho przylozyl i mowi,ze dziala) -plyn jest na mroz u eskimosow-wiec raczej to odpada.

pozdrawiam i za wszystkie sugestie wielkie thx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW: czy ktoś spotkał się z podgrzewanymi dyszami od spryskiwaczy? Występuje cosik takiego w :a4fan: ??

czesc, spotkal sie! nasze niunie zazwyczaj posiadaja podgrzewane dysze, o ile nie zawsze, ja nie spotkalem sie jeszcze z nie podgrzewanymi w a4. Pozdrawiam Jocker01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet w mojej są podgrzewane :polew:

U mnie ostatnio wszystkie przestały działać...myślałem że pompka, ale słucham i buczy :)

Okazało się że jakiś "syf" dostał się do zbiorniczka z płynem i dysze się zatkały...trochę cierpliwości z igłą i wszystko działa :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9T1 = podgrzewane spryskiwacze, przod

a u mnie brak tego na pokładzie...

Ciekawe :foch:

OT: Wie ktoś skad to ustrojstwo dostaje sygnal zeby zacząć podgrzewać? Czy na jednym włączniku od pompy spryskiwacza czy mmoże ciągnie prąd z przekaźnika ogrzewania tylnej szyby?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najprosciej

czy posiada sie podgrzewane dysze, sprawdzajac obecnosc bezpiecznika nr 3, gorna grupa bezpiecznikow po lewej str deski rozdzielczej.

grzałki dyszy zasilanie są dosyc prymitywnie -są na stale podlaczone po wlaczeniu stacyjki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

sprawa sie rowiazala:)-bynajmniej mam taka nadzieje..otoz dzis poszedlem do auta(gdansk temp -1) i spryski dzialaja :thumbup:

tak sobie mysle,ze to moja wina byla gdyz nie zlalem do konca poprzedniego plynu(nie dokonca na zime) i dolalem na to zimowego. widac ze w tych kilometrowych przewodach od spryskiwaczy byl jeszcze ten stary plyn i sobie zamarzl...

pozdrawiam wszystkich,dzienks za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...